En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.02.2018 02:41
Türkiye'nin İlk Apple Mağazası

Türkiye'nin İlk Apple Mağazası

Türkiye'nin İlk Apple Mağazası 23 Aralık Cuma günü açıldı.
Saturn Taksim, İstanbul’daki ilk Apple mağazasını, İstiklal Caddesi’nde bulunan Demirören İstiklal AVM’de 23 Aralık 2011 Cuma günü açacak.
Saturn Taksim, tasarımın, hızın ve teknolojinin liderlerinden Apple ailesinden Mac, i-pod, i-pad, i-phone ve tüm Apple aksesuarlarını geniş bir yelpazede 50 metrekarelik Apple mağazasında sunacak.
 
Müşteriler, iPad 2 ve MacBook Air, MacBook Pro ve iMac gibi ödüllü Apple ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli aksesuarlar ve Mac-uyumlu yazılımları özel eğitimli uzmanların yardımıyla satın alabilecekler.
 
Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan “İstanbul’daki ilk Apple mağazamızı açmaktan büyük heyecan duyuyoruz” diyerek şunları ekledi: “Yeni Apple mağazamız ziyaretçilerine iPad 2 ve Mac başta olmak üzere her türlü alışverişte birinci sınıf bir deneyim sunacak. Uzman yardımı alabilmenin yanı sıra, iPad 2 ve Mac hakkında daha fazla bilgi almak isteyen müşteriler, çeşitli ürünler için hazırlanan günlük demo’lardan cihazların temel özelliklerini öğrenebilecek, farklı proje türlerinin nasıl yaratılabileceğine yönelik gösterimleri izleyebilecek ve yeni beceriler edinebilecekler.”
 
Saturn Taksim’de yer alan Apple mağazasında müşteriler, iPad 2 ve Apple masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tüm serileri hakkında rehberlerin eşlik edeceği bilgilendirme görüşmelerine katılabilecekler ve Mac sahiplerinin yaptığı yaratıcı projeleri keşfedecekler. Müşteriler, müzik yapmak, Hollywood ayarında filmler ve profesyonel görünümlü web siteleri hazırlamak, akraba ve arkadaşlarla videolu sohbetler yapmak, bir blog üzerinden yazılarını paylaşmak ve çok güzel fotoğraf albümleri hazırlamak gibi projeleri hazırlamak için Mac’lerin ne kadar harika bir çözüm olduğunu öğrenebilecekler.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Saturn Trump Towers Mağazası Açıldı


Teknoloji mağazası Saturn'un Türkiye'deki 4. mağazası Şişli'deki Trump Towers'ta açıldı.
Trump Towers'ın ilk gözdelerinden Saturn, görkemli bir törenle, 20 Aralık'ta açtı.
 
Forum İstanbul Bayrampaşa'da 2009 yılında Türkiye'ye "merhaba" diyen Saturn, hızlı büyümesini 2011 yılında kanıtladı. 2011'de açılan Saturn Taksim ve Saturn Marmara Forum Bakırköy'ün ardından, bu kez İstanbul'un gözde ilçelerinden Şişli'de de, teknoloji Saturn ile anılacak. Saturn, Türkiye'deki 4'üncü mağazasını, Avrupa'nın ilk Trump Towers'ında 20 Aralık Salı günü saat 06.00'da İstanbul Şişli'de açtı. 
 
Trump Towers'ta 4000 metrekare alana yayılan mağazasıyla Saturn Şişli Trump Towers, 50 bini aşkın ürünü teknoloji severlere sunacak. 
 
İstanbulluları teknoloji ile buluşturan Saturn, "sadece bir teknoloji mağazası değil, bir yaşam alanı olduğunu", tüm teknoloji ürünlerinin tek çatı altında yer alabildiğini yine gösterdi. Gece yarısından itibaren binlerce İstanbullu, inanılmaz fiyatlar için uzun kuyruklar oluşturdu. Dünya markalarını açılışa özel fiyatlarla sunan Saturn Şişli Trump Towers mağazasında, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, küçük ev aletleri ve LED TV en çok ilgi gören ürün grupları oldu. Saturn, 2011 yılını 27 Aralık'ta İzmir'de açacağı yeni mağazası ile Türkiye'de 5 mağaza ile kapatacak. 
 
Media-Saturn Türkiye CEO'su Nuri Topatan, CFO'su Florian Riehl, CPO'su Aziz Süzer, D-Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan ve Saturn Trump Towers Mağaza Müdürü Emin Mercan'ın katılımıyla gerçekleşen kurdela kesimi ile başlayan açılışta, Saturn Şişli Trump Towers'ın ilk müşterileri alkışlarla mağazaya alındı. 
 
Açılışta konuşan Media-Saturn Türkiye CEO'su Nuri Topatan, İstanbul'un en gözde, Avrupa'nın ilk Trump Towers'ında Saturn açarak Türkiye'deki hızlı ve güçlü büyüme stratejilerinin en güzel örneğini sergilediklerini söyledi. 
 
Bu yıl Saturn'un 50. yılını kutladığını belirten Topatan, İstanbul'daki dördüncü mağazasının ardından 27 Aralık'ta İstanbul dışındaki ilk mağazanın İzmir'de olacağını açıkladı. Topatan, Saturn'un 1961'den bu yana Dünya çapında kayıt teknolojilerinin kullanımı ve diğer şehirlere yayılma stratejisiyle yarattığı, müşterilere uzman desteği ve uygun fiyat seçenekleri ile bir başarı hikâyesine dönüşen büyümesinin Türkiye'de de sürdüğünü belirtti. Topatan, Mart 2011'de İstanbul Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi'nde 9000 metrekare ile Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn Taksim'i açtıklarını, Trump Towers Şişli ve İzmir Gaziemir Optimum'daki yeni Saturn mağazaları ile birlikte bir yılda Türkiye'deki Saturn sayısını birden beşe çıkardıklarını ifade etti. 
 
Saturn'un büyük hedefler ile mağaza açarak büyümesini yerel ve uluslararası olmak üzere devam ettirdiğini belirten Topatan, şöyle konuştu: "Saturn, Almanya'daki mağazaların yanı sıra, Avusturya, Rusya, İspanya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg'da da hizmet veriyor. Türkiye'de 2012'de de yeni Saturn'lar açacağız. Saturn 2004'den beri mağazalarının bulunduğu ülke sayısını 6'dan 12'ye çıkarmıştır. Bu süreç boyunca yaklaşık 100 adet yeni mağaza açıldı. Saturn, Avrupa'da 230'dan fazla mağaza açmış oldu. Türkiye'de büyümek üzere belirlenen üç stratejik ülkeden biri olarak Saturn için önemli bir ülke." 
 
"Dört yeni marka geliyor" 
 
Yine bir yeniliğe imza atıp, başka hiçbir yerde olmayacak 3 yeni markanın 2012'den itibaren, 1 yeni markanın ise 2013 yılından itibaren Saturn mağazalarında satışa sunulacağı haberini paylaşan Nuri Topatan şöyle konuştu: 
 
"Mevcut tedarikçilerimize ek olarak, kendi ürünlerimizle de müşterilerimiz ile buluşacağız. En geniş ürün grubumuzu Ok markalı ürünlerimiz oluşturacak. Bu ürünlerdeki sloganımız "basic" olacak. Koenic markası ile ise yüksek kalite, modern dizayn ve üstün performansa sahip ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturacağız. Küçük ve büyük ev aletleri grubundaki ürünlerin yer aldığı Ok ve Koenic markalı ürünlerimiz 2012 Ocak sonu itibarıyla Saturn'lerde raflardaki yerini alacak. Son teknoloji takip edilerek ve şık tasarımlarla üretilen görüntü ve ses sistemleri grubundaki ürünlerimizin yer aldığı Peaq markamızı müşterilerimize 2012 yılının 4. çeyreğinde sunacağız. Yeni aksesuar ürün grubumuz Isy markamızı da 2013'de tüketiciye ulaştıracağız." 
 
Konsepti tamamen tüketicilere beğendiği ürünleri deneme, tecrübe etme, yakından inceleme fırsatı vermek üzere hazırlanan mağazada, 7'den 70'e herkes dilediği ürünü bulma ve karşılaştırma imkânı elde edecek. 
 
 
"İŞTE BU! TEKNOLOJİ" dedirten açılış kampanyası 
 
İnanılmaz açılış kampanyasında; Samsung marka 40" 102 cm 3D LED TV 2399 TL yerine 1799 TL'ye, LG marka 42" 106 cm LED TV 1699 TL yerine 1199 TL'ye, HP marka 15,6" LED Brightview ekran laptop 1399 TL yerine 899 TL'ye, Asus marka 15,6" K53U-SX1710 model dizüstü bilgisayar 899 TL yerine 599 TL'ye, Samsung marka NP300E5A-SO5TR model 15,6" dizüstü bilgisayar 1499 TL yerine 1099 TL'ye, HP marka PAVILLION G6-1185ST 15,6" dizüstü bilgisayar 1499 TL yerine 1199 TL'ye, Dell marka 5110-67671P model dizüstü bilgisayar 2199 TL yerine 1699 TL'ye, Sony marka PS3 oyun konsolu 899 TL yerine 599 TL'ye, Nikon marka D5100 model+ 18-55 Lens Kit DSLR fotoğraf makinesi 2199 TL yerine 1799 TL'ye, Samsung marka S3353 model WİFİ cep telefonu 399 TL yerine 299 TL'ye, Sony marka DAV DZ840 5+1 ev sinema sistemi 899 TL yerine 599TL'ye, Indesit marka 429 lt Nofrost buzdolabı 999 TL yerine 699 TL'ye satışa sunuluyor.
24-12-2011
Bu haber toplam 9072 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?