En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 23:32
TTNET BİLGİSAYAR KAMPANYASI

TTNET BİLGİSAYAR KAMPANYASI

TTNET, 5 ayrı bilgisayar modelini müşterilerine 24 ay taksitle sunduğu bir kampanya başlattı.

         Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “EVET platformu” kapsamında kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen TTNET’in, başlattığı yeni kampanya kapsamında Asus  Netbook’un ayda 27 liraya; Casper Netbook’un ise ayda 29 liraya sunulduğu, kullanıcıların Casper Notebook’a ayda 49 lira, HP Notebook’a ayda 72 lira, Casper masaüstü bilgisayarına ise ayda 42 lira taksitle sahip olabildikleri belirtildi.
         Bilgisayar taksitlerinin TTNET ADSL faturalarına yansıtılarak, tüketicilere alternatif bir ödeme seçeneği oluşturulacak kampanya ile özellikle bilgisayar ve internet erişimi açısından imkanı kısıtlı olan tüketicilere yeni avantajlar sunulduğu vurgulanan açıklamada, kampanya kapsamında, bilgisayar çeşitlerinin her birinin TTNET kurumsal veya bireysel ADSL paketleri ve halen devam eden avantajlı internet kampanyaları ile birleştirilerek de satın alınabileceği ifade edildi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TTNET'e Borcu Olan Aboneler İçin Kampanya


TTNET "Tatlıya Bağlayalım" kampanyası ile borcu olan abonelere abonelere faizlerini sıfırlama ve taksitle ödeme olanağı sunuyor.

 

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, borcu bulunan aboneleri için Tatlıya Bağlayalım kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, borcu bulunan abonelere faizlerini sıfırlama ve taksitle ödeme olanağı sunuluyor.
 
Tatlıya Bağlayalım kampanyasından; haberleşme hizmetlerinden doğan borçlara ilişkin olarak, 31 Mart 2011 tarihinden önce aboneliği iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş borçlular, başvuru tarihinde taksitlendirmesi devam eden borçlular, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın, hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlular ve haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlular faydalanabilecekler. Tatlıya Bağlayalım kampanyası 31 Ekim 2011 tarihine kadar devam edecek.
 
Kampanyaya katılarak borçlarını ödemek isteyenlerden faturasız gecikme bedeli de tahsil edilmezken, abonelerden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekalet ücretinin bir kısmı tahsil ediliyor. Taksitli kredi kartı ödemeleri, anlaşmalı bankaların kredi kartları olan Vakıfbank Worlcard ve Yapı Kredi Worldcard ile 55 TL ve üzeri borçlar için,  6 aya kadar taksitlendirilebiliyor.
 
Kampanyaya;  TTNET Satış Noktaları’ndan başvurulabiliyor.
18-05-2010
Bu haber toplam 11874 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?