En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 31.01.2015 19:41
Tersane Balık Restoranı Ataköy AVM'ye Açılacak

Tersane Balık Restoranı Ataköy AVM'ye Açılacak

Daha önce Fener Lokantası ile iş dünyasının uğrak noktası haline gelen Yeşilköy'deki Fener Lokantası'nın sahibi Yavuz Yeğenağa oğlu, AVM'nin yatırımcısı Nihat Delibalta'nın ısrarıyla Tersane isimli yeni bir balık restoranıyla Ataköy'e geliyor.
Restoranın adının Tersane olmasının nedeni Yeğenoğlu'nun uzun bir süre Tersane işçiliği yapmasından geliyor. Denize tutkun Yeğenağaoğlu, ikinci restoranında ise Yeşilköy'deki Fener Lokantası'na uygun olarak balık menülerine yer verecek. Karaköy'ün ünlü kahvaltı mekanlarından Namlı Gurme de Karaköy'den ilk kez çıkıp franchise ile AVM'ye girmeye hazırlanıyor. Namlı Gurme'yi 2010'da franchise ile büyütecek

DAHA önce Namet adı altında sucuk, salam ve et ürünleri üretip satan Namet'i devrettikten sonra şarküteri işine giren Namlı'nın üçüncü kuşak temsilcisi Engin Mepa, Karaköy'ün vazgeçilmez kahvaltı noktalarından biri haline gelen Namlı Gurme'yi yayma kararı aldı. Karaköy'den sonra ilk Namlı Gurme'yi Ataköy AVM'de açmaya hazılanan Mepa, Şarküteri, cafe, pastane ve restoranı içinde barındıran başka bir yer yok. Bu konsept çok tuttu, bunu franchise ile yaygınlaştıracağım dedi. Etiler, Bağdat Caddesi ve Teşvikiye'de de yer baktıklarını belirten Mepa, Restorana 1.5 milyon TL harcadık dedi. Nisan'da açılacak 1 milyon $ harcayacak

GEÇTİĞİMİZ günlerde kiracılarıyla toplantı yapan Ataköy AVM, mağaza sahiplerinin de onayıyla net tarih olarak 2 Nisan'da açılma kararı aldı. AVM'nin tanıtımı için 1 milyon dolarlık pazarlama ve reklam bütçesi ayıran AVM'de 142 mağaza yer alacak.

Pınar Çelik-Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Selenium Ataköy'de Metrekare Fiyatları 6.500 Liradan Başlıyor


Selenium Ataköy projesinde metrekare birim fiyatları 6.500 liradan konut fiyatları ise 749.000 lira seviyesinden başlangıç gösteriyor..

 

Aşçıoğlu İnşaat imzasıyla Ataköy'de yükselen ve satış sürecinin devam ettiği Selenium Ataköy projesinde  metrekare birim fiyatları 6 bin 500 lira seviyesinen başlarken konut fiyatları ise 749 bin liradan başlangıç gösteriyor.
 
Selenium Ataköy Projesinde Neler Var
20 bin metrekare arsa, 72 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Selenium Ataköy'de alanları 90-300 metrekare arasında değişen farklı tiplerde toplam 321 konut bulunuyor. 
 
Uras-Dilekçi Mimarlık imzası taşıyan Selenium Ataköy'de açık-kapalı otopark alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness center, çocuk oyun alanları gibi sosyual kullanım alanları da bulunuyor. 
 
Selenium Ataköy Teslim Tarihi
Selenium Ataköy'de teslim sürecinin ise Ağustıs 2016 tarihinde başlaması planlanıyor.
13-05-2010
Bu haber toplam 13449 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?