En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 28.02.2015 17:56
Tersane Balık Restoranı Ataköy AVM'ye Açılacak

Tersane Balık Restoranı Ataköy AVM'ye Açılacak

Daha önce Fener Lokantası ile iş dünyasının uğrak noktası haline gelen Yeşilköy'deki Fener Lokantası'nın sahibi Yavuz Yeğenağa oğlu, AVM'nin yatırımcısı Nihat Delibalta'nın ısrarıyla Tersane isimli yeni bir balık restoranıyla Ataköy'e geliyor.
Restoranın adının Tersane olmasının nedeni Yeğenoğlu'nun uzun bir süre Tersane işçiliği yapmasından geliyor. Denize tutkun Yeğenağaoğlu, ikinci restoranında ise Yeşilköy'deki Fener Lokantası'na uygun olarak balık menülerine yer verecek. Karaköy'ün ünlü kahvaltı mekanlarından Namlı Gurme de Karaköy'den ilk kez çıkıp franchise ile AVM'ye girmeye hazırlanıyor. Namlı Gurme'yi 2010'da franchise ile büyütecek

DAHA önce Namet adı altında sucuk, salam ve et ürünleri üretip satan Namet'i devrettikten sonra şarküteri işine giren Namlı'nın üçüncü kuşak temsilcisi Engin Mepa, Karaköy'ün vazgeçilmez kahvaltı noktalarından biri haline gelen Namlı Gurme'yi yayma kararı aldı. Karaköy'den sonra ilk Namlı Gurme'yi Ataköy AVM'de açmaya hazılanan Mepa, Şarküteri, cafe, pastane ve restoranı içinde barındıran başka bir yer yok. Bu konsept çok tuttu, bunu franchise ile yaygınlaştıracağım dedi. Etiler, Bağdat Caddesi ve Teşvikiye'de de yer baktıklarını belirten Mepa, Restorana 1.5 milyon TL harcadık dedi. Nisan'da açılacak 1 milyon $ harcayacak

GEÇTİĞİMİZ günlerde kiracılarıyla toplantı yapan Ataköy AVM, mağaza sahiplerinin de onayıyla net tarih olarak 2 Nisan'da açılma kararı aldı. AVM'nin tanıtımı için 1 milyon dolarlık pazarlama ve reklam bütçesi ayıran AVM'de 142 mağaza yer alacak.

Pınar Çelik-Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sea Pearl Ataköy 18 Mart'ta Lanse Edilecek


İstanbul'da Kuzu Grup tarafından hayata geçirilmekte olan Sea Pearl Ataköy projesinin lansman tarihi 18 Mart 2015 Çarşamba olarak açıklandı..

 

İstanbul'un en değerli semtleri arasında yer alan Ataköy’de Kuzu Grup imzası ile yükselecek olan Sea Pearl Ataköy projesi, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanan dairelerin yer aldığı 8 residence bloğu ile 1 otel bloğundan meydana gelecek.
 
 
2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle ile yükselecek olan Sea Pearl Ataköy projesine ilişkin güncel bilgiler 18 Mart Çarşamba günü, Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek basın toplantısında paylaşılacak.
 
 
Green Pearl ve Blue Pearl etaplarından meydana gelecek Sea Pearl Ataköy projesi, Ataköy sahilde yükselmekte olduğu için daha önce mahkeme kararı ile durdurulmuştu.
13-05-2010
Bu haber toplam 13449 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?