En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.03.2018 06:05
Temel Kotil, TUSAŞ Genel Müdürlüğüne Atandı

Temel Kotil, TUSAŞ Genel Müdürlüğüne Atandı

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Temel Kotil, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) Genel Müdürlüğü görevine atandı..

 

21 Ekim Cuma günü açıklama yaparak Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğü görevinden ayrıldığını bildiren Temel Kotil, THY'den ayrılma sebebinin başka bir görev teklif edilmesi ve önemli bir görevi yrine getirmek için olduğunu belirtmişti. 
 
Bugün Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ'den (TUSAŞ) yapılan açıklama ile Temel Kotil'in TUSAŞ Genel Müdürlüğü görevine atandığı bildirildi. Öte yandan aynı karar kapsamında eski TUSAŞ Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı da TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı olarak görevlendirildi.
 
Öte yandan Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğü görevine de Bilal Ekşi'nin atandığı  açıklandı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
22-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?