En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 26.01.2015 12:25
Teksan İnşaat Sektöründe

Teksan İnşaat Sektöründe

1974 yılından bu yana yaptığı yüzlerce proje ve ürün tedarik çalışmaları ile elektrik sektörünün önemli markalarından biri olan Teksan, yeni girdiği inşaat sektöründe de başarıya odaklandı.

Elektrik sektöründe; trafo istasyonları, orta gerilim ve alçak gerilim panoları, aydınlatma sistemleri, makine besleme ve Busbar enerji aktarım sistemleri, paratoner ve topraklama sistemleri, zayıf akım; Network sistemleri ve yangın algılama sistemleri hizmet veren Teksan Ltd. Şti., 1990 yılında girdiği mekanik tesisat, 2003 yılında girdiği otomasyon ve 2009 yılında girdiği makine sektörlerindeki başarıyı inşaatta da yakalamayı hedefliyor. Bu yıl başında girdikleri inşaat sektöründe anahtar teslim yapılar kurmayı amaçladıklarını belirten şirket yöneticilerinden Taner Aydınlı, “Kaba inşaat kalemleri olarak; harfiyat, dolgu, kırım ve yıkım işleri; Betonarme ve prefabrik olarak yapmı, imali, tekil-sürekli-mütemadi-makine temeli, kolon, kiriş, tabliye, istinat duvarı, saha betonu yapılması, betonarme güçlendirme elemanlarının imalatı. Çelik kolon, kiriş, tabliye ve her türlü makas imalatı yapacağız. Yalıtım kalemleri olarak; temel altından çatı örtüsüne kadar her türlü su ve ısı yalıtımı kalemlerinin uygulaması. (Temel bohçalama ve drenajı, membran ve sürme su yalıtımları, mantolama ve sıva ile uygulanan tüm ısı yalıtım sistemleri). İnce inşaat kalemleri olarak; tuğla, bims, gaz beton, alçıpan duvarların yapılması, kompakt laminant bölme imalatları; makineli-makinesiz kaba, ince ve alçı sıva yapılması; saten alçı, mastar ve boya yapılması; normal, akıllı ve helikopter perdahlı şap yapılması; ahşap, pvc ve alüminyum kapı ve pencere doğramaları; Alüminyum ve silikon cephe kaplamaları; seramik ve fayans imalatları yapılması; alüminyum ve alçıpan asma tavan imalatları; ahşap, laminant ve lamine parke yapılması; epoksi, pvc ve benzeri döşeme kaplamaları; sandviç panel cephe ve çatı kaplaması, kiremit, shingle ve teras çatı imalatları; konularında müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Yeni başlayacağınız ya da revizyona gideceğiniz yatırımlarınızda sizlere tek elden, tüm imkânlarımız doğrultusunda hizmet vermek isteriz. Bu hizmetimiz sizlere maddi olarak ciddi fiyat avantajı ve finans kolaylığı, ayrıca merkezi bir organizasyon yapısından dolayı zaman tasarruf sağlayacaktır” diye konuştu.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TKİ Ege Linyitleri İşletmesi'nden Arsa Karlılığı İnşaat İhalesi


TKİ Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü, Manisa Soma'da bulunan arazileri üzerinde arsa karşılığı anahtar teslim inşaat yapım işi için ihale düzenleyecek..

 

TKİ Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü, Manisa Soma'da Yüzevler mevkiinde bulunan 39 bin 717 metrekare arsa ile İstasyon Çamlık mevkiinde 36 bin 368 metrekare olmak üzere toplam 76 bin 85 metrekare ve Kurtuluş Mahallesi. 216 Evler mevkiinde toplam 29 bin 892 metrekare yüzölçümlü arazileri arsa karşılığı anahtar teslim inşaat yapımı için ihaleye çıkaracak.
 
Söz konusu ihale 17 Şubat 2014 günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek olup ihalenin tahmini bedeli  40 milyon 24 bin 726 lira olarak belirlenirken yapım işinin süresi ise 1095 gün olarak açıklandı.
 
İhalede söz konusu arazileri üzerinde  gerçekleştirilecek müessese idari binası 7 katlı (sığınaklı), lokal binası 2 katlı (sığınaklı), açık ve kapalı menfez, alt yapı, çevre peyzajı (mini futbol sahaları, çocuk park alanları, çevre ihata duvarları, otopark alanları, saha tanzimleri, ağaçlandırma) mono blok trafo binası, eşanjör dairesi, güvenlik binaları (giriş platformlu) (2 adet), su deposu ve 5 blok 9 katlı (180 adet daire) lojmanlar (sığınaklı) bağımsız bölümler idareye kalacak şekilde asgari şart olarak verilecek. 
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
 
22-02-2011
Bu haber toplam 8883 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?