En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 06.03.2015 07:59
Teksan İnşaat Sektöründe

Teksan İnşaat Sektöründe

1974 yılından bu yana yaptığı yüzlerce proje ve ürün tedarik çalışmaları ile elektrik sektörünün önemli markalarından biri olan Teksan, yeni girdiği inşaat sektöründe de başarıya odaklandı.

Elektrik sektöründe; trafo istasyonları, orta gerilim ve alçak gerilim panoları, aydınlatma sistemleri, makine besleme ve Busbar enerji aktarım sistemleri, paratoner ve topraklama sistemleri, zayıf akım; Network sistemleri ve yangın algılama sistemleri hizmet veren Teksan Ltd. Şti., 1990 yılında girdiği mekanik tesisat, 2003 yılında girdiği otomasyon ve 2009 yılında girdiği makine sektörlerindeki başarıyı inşaatta da yakalamayı hedefliyor. Bu yıl başında girdikleri inşaat sektöründe anahtar teslim yapılar kurmayı amaçladıklarını belirten şirket yöneticilerinden Taner Aydınlı, “Kaba inşaat kalemleri olarak; harfiyat, dolgu, kırım ve yıkım işleri; Betonarme ve prefabrik olarak yapmı, imali, tekil-sürekli-mütemadi-makine temeli, kolon, kiriş, tabliye, istinat duvarı, saha betonu yapılması, betonarme güçlendirme elemanlarının imalatı. Çelik kolon, kiriş, tabliye ve her türlü makas imalatı yapacağız. Yalıtım kalemleri olarak; temel altından çatı örtüsüne kadar her türlü su ve ısı yalıtımı kalemlerinin uygulaması. (Temel bohçalama ve drenajı, membran ve sürme su yalıtımları, mantolama ve sıva ile uygulanan tüm ısı yalıtım sistemleri). İnce inşaat kalemleri olarak; tuğla, bims, gaz beton, alçıpan duvarların yapılması, kompakt laminant bölme imalatları; makineli-makinesiz kaba, ince ve alçı sıva yapılması; saten alçı, mastar ve boya yapılması; normal, akıllı ve helikopter perdahlı şap yapılması; ahşap, pvc ve alüminyum kapı ve pencere doğramaları; Alüminyum ve silikon cephe kaplamaları; seramik ve fayans imalatları yapılması; alüminyum ve alçıpan asma tavan imalatları; ahşap, laminant ve lamine parke yapılması; epoksi, pvc ve benzeri döşeme kaplamaları; sandviç panel cephe ve çatı kaplaması, kiremit, shingle ve teras çatı imalatları; konularında müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Yeni başlayacağınız ya da revizyona gideceğiniz yatırımlarınızda sizlere tek elden, tüm imkânlarımız doğrultusunda hizmet vermek isteriz. Bu hizmetimiz sizlere maddi olarak ciddi fiyat avantajı ve finans kolaylığı, ayrıca merkezi bir organizasyon yapısından dolayı zaman tasarruf sağlayacaktır” diye konuştu.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İnşaat Sektöründe İstihdam Yüzde 3,3 Azaldı


Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan geçtiğimiz yılın son çeyrek dönemine ilişkin inşaat sektörü istihdam endeksi aylık bazda yüzde 3,3 azaldı..

 

 
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2014 yılı 4'üncü Çeyrek döneme ilişkin istihdam endekslerini açıkladı. Buna göre, inşaat sektörü istihdam endeksi dördüncü çeyrekte üçüncü çeyreğe göre yüzde 3,3 azalırken, inşaat sektörü ücret endeksi yüzde 0,5 arttı.
 
Söz konusu dönemde mevsim ve takvim etkilerinden arındırılmış inşaat istihdam endeksi aylık bazda yüzde 3,3 azalırken takvim etkilerinden arındırılmış inşaat istihdam endeksi ise yıllık bazda yüzde 13,6azaldı. Aynı endeks  2014 yılı genelinde bir önceki yıla göre de yüzde 11,4 geriledi.
 
Son çeyrekte, inşaat sektöründe çalışılan saat endeksi,bir önceki çeyreğe göre yüzde 3,4 gerilerken takvim etkilerinden arındırılmış inşaat sektöründe çalışılan saat endeksi, ise aylık bazda yüzde 14,3,; yıllık bazda ise yüzde 11,9 geriledi.
 
İnşaat sektörü brüt ücret-maaş endeksi ise bir önceki çeyrek döneme göre yüzde 0,5 artarken yıllık bazda takvim etkilerinden arındırılmış inşaat brüt ücret-maaş endeksi, yüzde 2,5 arttı.
 
22-02-2011
Bu haber toplam 8883 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?