En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.02.2018 02:48
StarCity Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

StarCity Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

StarCity Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ? Yol Tarifi ve Harita

StarCity Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

 

StarCity'ye Nasıl Gidilir ? - www.emlakhaberleri.com

 

 E-5 (Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy yönü): Beylikdüzü, Sefaköy yönünden gelirken İkitelli tabelasından girin. Kuyumcukent’i geçip Yenibosna tabelasından (ilk sapaktan) sağa sapın. 50 metre sonra solda Starcity Outlet Center’ı göreceksiniz.

E-5 (Topkapı, Merter, Şirinevler yönü): Topkapı, Merter ve Şirinevler yönünden giderken ‘Havalimanı ve İkitelli’ tabelasından sapın. Birinci sapağı geçip Yenibosna tabelasından (ikinci sapaktan) girin. StarCity Outlet Center, 50 metre sonra solda.

TEM (Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönü): Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık iki kilometre sonra Yenibosna tabelasından girin. Yenibosna tabelasının sağında Altur’u, solunda KOM’u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra Star City Outlet Center karşısına çıkacak.

TEM (Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönü): Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönünden giderken Atatürk Havalimanı tabelasından takip edin. Yaklaşık iki kilometre sonra Yenibosna tabelasından (3. Sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağından Altur’u solunda KOM’u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra Star City Outlet Center karşınıza çıkacak.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Starcity Alışveriş Merkezi, 80 Milyon Euro Fiyatla Satışta


Boyner Holding ve Yıldız Holding’in ortak olduğu Starcity Alışveriş Merkezi, 80 milyon euro fiyatla satışa çıkarılırken AVM'ye Rönesans ve Tahincioğlu'nun tali olduğu belirtildi..

 

Boyner Holding ve Yıldız Holding’in sırasıyla yüzde 60'a yüzde 40 ortak olduğu Starcity Alışveriş Merkezi, 80 milyon euro fiyatla satışa çıkarıldı. Rönesans ve Tahincioğlu gruplarının talip olduğu AVM, 46 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.
 
Vatan gazetesinden Necla Dalan'ın haberine göre, Boyner Holding  2014 yılında yabancı fonlardean gelen teklifleri değerlendirerek StarCity AVM'deki hisselerini satacağı açıklamasının ardından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklama ile Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.’nin bağlı ortaklığı BYN Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’nin yüzde 40’ına sahip olduğu Starcity Alışveriş Merkezi’nin satışı ile ilgili stratejik alternatiflerin değerlendirilmekte olduğu belirtilişti.
 
StarCity AVM’ye talip olduğu belirtilen Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin portföyünde İstanbul, İzmir ve Samsun’da hizmet veren Optimum, Kozzy ve Piazza isimli alışveriş merkezleri bulunmata olup Tahincioğlu'nun ise İstanbul ve Antakya’da Palladium markalarıyla alışveriş merkezi alanı yatırımı bulunuyor.
 
 
09-06-2010
Bu haber toplam 69801 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?