En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 24.03.2018 09:57
Soyak Holding Şirketi İhracat Şampiyonu Oldu

Soyak Holding Şirketi İhracat Şampiyonu Oldu

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği, Soyak Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden Trakya Döküm’ün dış ticaret şirketi olan ERKU'ya birincilik ödülü verdi..

 

Soyak Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden Trakya Döküm’ün dış ticaret şirketi olan ERKU, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından 2015 yılı ihracat performansları baz alınarak yapılan değerlendirmede, ‘Demir Çelik Döküm Eşyaları’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
 
Çatısı alındaki yaklaşık 6 bin firmanın 6,3 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdiği İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği;  2015 yılında Türkiye’nin en fazla ihracat gerçekleştiren İhracatçı Birliği ünvanına sahip oldu.
 
1981 yılından bu yana Trakya Döküm tarafından tasarımı ve üretimi yağpılan sanayi ürünlerinin dış pazarlarda satış ve pazarlamasını yürüten ERKU, uluslararası arenadaki başarısını aldığı ödülle bir kez daha kanıtlamış oldu.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
31-05-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?