En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.03.2018 15:52
Sillion Outlet Çiğli'de Açılıyor

Sillion Outlet Çiğli'de Açılıyor

Türkiye'nin en ünlü markalarının outlet mağazalarının yer alacağı Sillion Outlet, bu ay içinde Çiğli'de açılacak.
Yedi Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin, inşa ettiği ve 20 milyon dolarlık bir yatırımla yaşama geçirilen alışveriş merkezi ünlü markaları bünyesinde bir araya getirecek. Yedi Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kazancı Sillion Outlet'te elektronikten giyime, fast foodtan kozmetiğe, aksesuvardan tekstile ünlü markaların outlet mağazalarının bulunacağını söyledi.

Kazancı, Ayrıca konferans salonu, nikah sarayı, otel, spa merkezi, market, oyun salonu, otopark gibi bir çok aktivite merkezinin bulunduğu Sillion Outlet merkezi konumu sayesinde ulaşım konusunda da rahatlık sağlıyor. Yoğun bir çalışma ve planlama sürecinin ardından Eylül ayı içinde açılışı yapılacak Sillion Outlet'in İzmir'de yeni bir cazibe merkezi haline gelmesi planlanıyor dedi.KALİTELİ VE UCUZ

Faaliyete girmesiyle Türkiye'deki ünlü alışveriş mağazalarının bir arada yer alacağı ve Çiğli'yi çekim merkezi haline getirecek Sillion Outlet'in bir çok ihtiyaca aynı anda cevap vereceğini belirten Kazancı şunları söyledi: Sillion Outlet'in müşterilerine sunduğu en önemli ayrıcalık aradıkları bütün markaları bir arada bulabilmeleri olacak. Ayrıca outlet mağazalarıyla kaliteli ürünleri uygun fiyata elde edebilecekler. Sillion Outlet Türkiye çapında isim yapmış bir çok markanın outlet mağazalarının yer almasıyla özgün bir hizmet verecek. Kaliteli ve ucuz alışveriş yapmak isteyenler aradıkları ürünlerin tamamını Sillion Outlet'de bulacak.

Kazancı, ayrıca Sillion'nun Çiğli'de büyük bir açığı kapatacağını ve Çiğli'nin çehresini değiştireceğini de vurguladı.

Sillion Outlet'in bünyesinde bulunan aktivite merkezleriyle de iddialı bir yatırım olduğunu belirten Kazancı, konferans salonundan otele, nikah salonundan oyun salonuna, spa merkezinden otopark bir çok imkan sunulduğunu ifade etti. İDDİALI PROJELER

Ziyaretçilerimize sadece alışveriş merkezi olarak değil, yaşamın merkezi olarak hizmet vereceğiz diyen Kazancı, Sillion Outlet'in sunduğu hizmet kalitesi ve farklı aktiviteleriyle benzerlerinden ayrıştığını dile getirdi. Özel gün ve etkinliklerde de farklılık yaratacaklarını anlatan Kazancı Dev tesisin bünyesinde 500 kişilik konferans salonu, 300 kişilik nikah salonu, dört yıldızlı otel, oyun salonu, otopark, spa merkezinin yanı sıra elektronik, giyim, fast food, kozmetik, tekstil, oyuncak, takı ve aksesuvar dünyasının öncü firmaları bulunacak. Sillion Outlet ulaşım kolaylığı, sunduğu hizmet katilesi ve farklı aktiviteleriyle kendini ayrıştıran bir merkez olacak. Özel gün etkinlikleri, kitap ve albüm imza günleri gibi aktivitelerde de iddalı projelerimiz var diye konuştu. Merkezin bünyesinde bulunan şirketler

* Barçın Spor

* Tobacco Shop

* Teknosa

* Levis-Rodi-Yards-Little Big-Defacto-LCW

* Mert Optik

* Favori Kuymculuk

* Bişar Kozmetik

* Mol (Maden In Turkey)

* Pizza Tomatto

* Bereket Döner

* Nar Beyaz Köfte

* Do-Du Restaurant

* Ack Oyun Salonu

* Kahve Dünyası

* Kipa

* Anemon Otel (4 yıldız)

* Saat&Saat

* Kiğılı

* Kemeraltı Çanta

* Burger King

* Çok Şeker

* Haribo ŞekerBünyesindeki tesisler

* Özel İdare Hizmet Binası

* Konferans Salonu

* Nikah salonu

* Anemon Otel

* Spa Merkezi

* Oyun Salonu

* Otopark-Yeni Asır
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emaar, Florentia Village Designer Outlet Center İçin Harekete Geçti


Emaar güvencesi ile Büyükçekmece'de hayata geçirilecek olan Florentia Village Designer Outlet Center projesinde dünyanın en önemli markaları bir araya gelecek..

 

Dünyanın en önemli markalarını outlet projesinde bir araya getirmek için harekete geçen Emaar, Florentia Village Designer Outlet Center projesi için hazırlıklara başladı.
 
 
Büyükçekmece'de konumlandırılacak olan Florentia Village Designer Outlet Center projesi faz 1 ve faz 2 olmak üzere 2 etap halinde inşa edilecek. Toplam 130 milyon dolara mal olması beklenen Florentia Village Designer Outlet Center projesi, Büyükçekmece'ye 7 kilometre uzaklıkta konumlanacak ve 150 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak.
 
 
İçerisinde süs havuzları, peyzaj ve çocuk oyun alanları, 1700 araç kapasiteli açık otopark alanı gibi sosyal alanların da bulunacağı Florentia Village Designer Outlet Center projesinin ilk fazı 18 ayda, ikinci fazı ise 12 ayda tamamlanacak. İlk fazda 16 bin metrekare, ikinci fazda ise 20 bin 500 metrekare yeşil alan bulunacak.
 
 
 
27-03-2010
Bu haber toplam 12525 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?