En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 15:49
Sedat Acar: Elazığ Olimpik Yüzme Havuzu Açılıyor

Sedat Acar: Elazığ Olimpik Yüzme Havuzu Açılıyor

Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Acar, yazılı açıklamasında, 1992 yılında genel müdürlük tarafından olimpik yüzme havuzu inşaatının ihale edilerek başladığını anımsattı.
İnşaatın 2004 yılına kadar geçen sürede fiziki gerçekleşme oranı yüzde 30 iken, 2004 yılından bu yana tahsis edilen yüklü ödeneklerle bu oranının yüzde 85'e çıktığını ifade eden Acar, havuzun son eksikliklerinin giderilmesi için 7 Ocak 2010'da ihale açılacağını, aynı yıl bitirilecek olan havuzun haziran ayında hizmete açılacağını belirtti.-15 YILLIK SALON OCAK AYINDA AÇILIYOR-

Acar, 1994 yılında ihale edilerek yapımına başlanan 2 bin 500 kişilik spor salonunun ise tamamlanma çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirtti.Son ihalesi ekim ayında yapılan salonda ihaleyi alan firmanın çalışmalarını hızla sürdürdüğünü ifade eden Acar, şu bilgileri verdi: Tesisin elektrik ve makina aksamının yüzde 95'i tamamlandı. Çevre düzenleme işi ise yüzde 80'lerde. Salonun iç donanımları, koltuk, boya, zemin kaplamaları gibi çalışmalar hızlı bir şekilde yapılıyor. Aşırı don, kar ve yağmur yağışları olmadığı takdirde salon önümüzdeki ocak ayında hizmete açılacak.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bağcılara Zemin Otoparkı ve Yüzme Havuzu Yapılacak


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bağcılar'da Ebubekir Parkı'nın bulunduğu alanda zemin otoparkı ve yüzde havuzu yaptıracak..

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Bağcılar'a yeni bri otopark ve yüzme havuzu kazandırmak için harekete geçti.
 
İstanbul'un en kalabalık semti olan Bağcılar'da Ebubekir Camisi'nin hemen yanında yer alan Ebubekir Parkı'nın bulunduğu alanda yüzme havuzu ve zemin altı otopark yaptıracak olan İBB, söz konusu proje için ihaleye çıkacağını duyurdu.
 
 24 bin 800 metrekarelik alanı kapsayacak projenin ihalesi 9 Haziran 2015 Salı günü gerçekleştirilecek olup Bağcılar'daki yoğun park sorununu ortadan kaldıracağı öngörülüyor.
 
 
05-04-2010
Bu haber toplam 13107 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?