En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 02:16
Samsun Lovelet Outlet AVM

Samsun Lovelet Outlet AVM

İzmir'li yatırımcı İdol İnşaat, "Aşık eden outlet" sloganıyla, Samsun'da Karadeniz'in en büyük outlet AVM projesine hazırlanıyor.

İzmir'li yatırımcı İdol İnşaat, 'Aşık eden outlet' sloganıyla, Samsun'da Karadeniz'in en büyük outlet AVM projesine hazırlanıyor. Lovelet Outlet AVM, yaklaşık 50 milyon euro yatırımla 75 bin metrekare alan üzerinde yükselecek. İdol İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Hakan Acıtaş, "Lovelet, ayda 900 bin kişiyi ağırlayacak, bin 200 kişiye iş imkanı sağlayacak" dedi. Acıtaş, Samsun'da, özellikle vizesiz geçiş anlaşmalarıyla birlikte oluşan potansiyeli değerlendireceklerini kaydetti. Acıtaş, bu rakamın yüzde 30-35'inin sınırdan beklediklediklerini ifade etti. Acıtaş, farklı şehirlerde benzer konseptte AVMOutlet zincirini hayata geçirmeyi hedeflediklerini, bunun ilk halkasını Samsun ile hayata geçirdiklerini ifade etti. AVM'nin kiralamasını gerçekleştirecek İnside AVM Danışmanlık'tan Muzaffer Gülöz de Lovelet'te 170 marka ve 225 bağımsız bölümüm yer alacağı bilgisini verdi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emaar, Florentia Village Designer Outlet Center İçin Harekete Geçti


Emaar güvencesi ile Büyükçekmece'de hayata geçirilecek olan Florentia Village Designer Outlet Center projesinde dünyanın en önemli markaları bir araya gelecek..

 

Dünyanın en önemli markalarını outlet projesinde bir araya getirmek için harekete geçen Emaar, Florentia Village Designer Outlet Center projesi için hazırlıklara başladı.
 
 
Büyükçekmece'de konumlandırılacak olan Florentia Village Designer Outlet Center projesi faz 1 ve faz 2 olmak üzere 2 etap halinde inşa edilecek. Toplam 130 milyon dolara mal olması beklenen Florentia Village Designer Outlet Center projesi, Büyükçekmece'ye 7 kilometre uzaklıkta konumlanacak ve 150 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak.
 
 
İçerisinde süs havuzları, peyzaj ve çocuk oyun alanları, 1700 araç kapasiteli açık otopark alanı gibi sosyal alanların da bulunacağı Florentia Village Designer Outlet Center projesinin ilk fazı 18 ayda, ikinci fazı ise 12 ayda tamamlanacak. İlk fazda 16 bin metrekare, ikinci fazda ise 20 bin 500 metrekare yeşil alan bulunacak.
 
 
 
11-03-2011
Bu haber toplam 26103 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
  • #

    120 Ay

    0,82

    #
  • #

    120 Ay

    0,76

    #
  • #

    120 Ay

    0.85

    #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?