En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.02.2018 02:55
Rixos Bomonti İstanbul'da Bahçesi Olan İlk Gökdelen Ünvanını Aldı

Rixos Bomonti İstanbul'da Bahçesi Olan İlk Gökdelen Ünvanını Aldı

İstanbul'un Büyükdere Caddesi'ne residence projeleri için alternatif olarak geliştirilen Bomonti'de 12 bin metrekare üzerinde yükselen proje 8'i bodrum, otopark, giriş ve asma, 44'i ise normal olmak üzere toplam 52 katlı. 12 bin metrekarei arsa üzerinde yükselen projenin 8 bin metrekaresi bahçe olarak ayrıldı.
Böylece Rixos Bomonti İstanbul'da bahçesi olan ilk gökdelen ünvanını aldı. Projede ayrıca 2 bin 500 metrekare alanlı SPA ve sağlık tesisi yer alıyor.6'sı penthouse, 8'i bahçe dubleksi ve 260 modüler konuttan oluşan projede toplam 274 konut bulunuyor. Modüler konutların her biri 94 metrekare. İsteyenler 3 moduler konutu birleştirerek 282 metrekare konut sahibi olabiliyor. Konutların 85'ini oluşturan ilk etap geçtiğimiz aylarda satışa çıkarılmıştı. Şu an ilk etapta 6 konut kaldı. Konutların metrekare fiyatı 4 bin 500 dolardan başlıyor ve 6 bin 500 dolara kadar yükseliyor.

İnşaatına Ekim ayında başlanan projenin ilan edilen bitiş tarihi 31 Aralık 2011. Projeyi hayata geçiren Ayaydın Grubu ile İpek İnşaat 6 ay erken teslim gerçekleştirmeyi planlıyor.Projeden konut satın alanlara, dünya genelinde tüm Rixos Otel ve residence projelerinde geçerli olacak Rixos aile kartı verilecek. Bu kart ile yüzde 25'lere varan oranda konaklama olanağı sağlanacak. Projenin bir diğer önemli özelliği ise boş kaldığı zamanlarda kiraya verilebilir olması. Rixos Bomonti'den ev satın alanlar, evini kullanmadığı günlerde Rixos Otelcilik aracılığı ile kiraya verebilecek. Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Accor ve Rixos Hotels Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı


Accor Hotels ile Rixos Hotels, lüks otelcilik pazarında büyüme stratejileri kapsamında stratejik işbirliği anlaşmasına imza attı..

 

 
Konuya ilişkin olarak Accor Hotels ile Rixos Hotels tarafından yapılan açıklamaya göre, lüks otelcilik pazarında büyümek için Accor Hotels ve Rixos Hotels tarafından kurulan ortak girişim şirketi yüzde 50'şer eşit ortaklık yapısıyla kurulurken; söz konusu iki markanın da Rixos marka çatısı altında çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren resort otellerin geliştirilmesi ve yönetimi konusunda işbirliği yapacağı bildirildi.
 
İşbirliği anlaşması kapsamında AccorHotels ortak girişim sayesinde  Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Rusya ve Avrupa’da bulunan önemli destinasyonlarda 15 oteli kendi ağına entegre edecek olup Rixos ise 5 şehir otelini AccorHotels bünyesinde yer alan bir otel markası ile yönetecek.
 
 
10-05-2010
Bu haber toplam 16446 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?