En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 17:19
Remax Stil ve Caprice Gold El Sıkıştı

Remax Stil ve Caprice Gold El Sıkıştı

Caprice Gold tarafından Bayrampaşa'da inşa edilmekte olan Caprice Gold Oteli'nin devre satıları ve takas ürünlerinin satışları için Remaz Still ile sözleşme imzaladı..

 

Remax Stil ve Caprice Gold el sıkıştı.
 
Remax Stil Ofisi ile Caprice Gold'ın Bayrampaşa'da saray konseptinde yaptığı, yüzde 20'si halka açılan otelin devre satışlarının ve takas ürünlerinin satışı ile ilgili ana yüklenici olarak sözleşme imzaladı. Bayrampaşa'da inşası devam eden 50 metre tabandan başlayıp toplam 26 kattan oluşan Caprice Gold Oteli'nin 21. katı bitmek üzere.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gold Residence Kundu'da Kişiye Özel Ödeme


E.K.Ş. Ekşioğlu Holding tarafından Antalya Lara bölgesinde inşa edilmekte olan 192 dairelik Gold Residence Kundu projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün..

 

Antalya Lara bölgesinde E.K.Ş. Ekşioğlu Holding tarafından hayata geçirilmekte olan Gold Residence Kundu 5 blokta yer alan 192 daire olarak yükseliyor. 58 metrekare ile 116 metrekare arasında değişen alanlı 1+1 ve 2+1 tiplerindeki daire seçeneklerinin yer aldığı Gold Residence Kundu projesinde güneşlenme terası, güvenlik, kamelya, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, açık otopark, açık yüzme havuzu da bulunuyor.
 
Gold Residence Kundu Fiyatlar ve Ödeme 
Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Gold Residence Kundu projesinde fiyat listesi 220 bin liradan başlarken kişiye özel ödeme seçenekleri ile projeden konut sahibi olunabiliyor.
 
06-07-2012
Bu haber toplam 5949 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?