En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.12.2014 07:56
Polsan Ortak Bilgileri

Polsan Ortak Bilgileri

Polsan Ortak Sayfasına açınca  Sandık numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra ekrandaki "TAMAM" butonuna tıklayın veya klavyedeki "Enter" tuşuna basın.

Polsan Ortak  Bilgileri için Buraya Tıklayınız

2.Araç Kampanyası Çekiliş Sonuçları İçin Tıklayınız

3.Araç Kampanyası Çekiliş Sonuçları için Tıklayınız

Polsan Üyeleri Özgürce Düşüncelerini Belirtiyor? Sen de Yaz Sen de Oku -- TIKLA --

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Turkuaz Polsan Evleri Mayıs Ayının Satış Lideri Oldu


TOKİ tarafından Ankara'da Eskişehir yolu 2 kilometrede inşa edilen TOKİ Turkuaz Polsan Evleri Mayıs ayında da satış lideri olarak yeni bir rekora imza attı..

 

 
 
Line Ltd.Şirketi tarafından en çok beğenilen proje seçilen, sabit fiyat garantisiyle 2+1 sadece 30 dairenin kaldığı Toki Turkuaz Polsan Evleri Ankara’da yaşayan yabancılar tarafından da beğeni topluyor ve tercih ediliyor.
 
Toki Turkuaz Polsan Konutlarında daire satışlarının yüzde 99'u tamamlanmış bulunuyor. Oturuma açılmış olan Toki Turkuaz Polsan evleri, hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. TOKİ sağlamlığı ve güvencesi ile deprem yönetmeliğine uygun, tünel beton kalıp sistemi ile inşa edilmiş olan konutlarda mantolama ve ısı yalıtımı mevcut. 
 
Yeşil alanları, çocuk oyun sahaları, otoparkları, çardakları ve insanın huzur bulacağı imar uygulamaları ile Ankara Eskişehir yolunda büyük beğeni toplayan Toki Turkuaz Polsan evleri ulaşım kolaylığı ile yaşayan bir site özelliği taşıyor. 
 
10 bin peşin 1000 TL taksitlerle satılan TOKİ Turkuaz Polsan konutlarında 2+1 daireler için peşin ödemelerde %30’a varan indirim kampanyası başlatan TOKİ Turkuaz Polsan evlerinden alanlar 10 yıl sabit taksit ödeme imkânlarından yararlanabiliyor. Ara ödemeninde bulunmadığı satışlarda her altı ayda bir memur maaş zammı uygulanmıyor.
Kalan konutların fiyat bilgisi ve listesi için TOKİ Turkuaz Vadisi Satış Ofisi: 
 
0312 237 23 25 
 
www.toki.gov.tr
27-11-2009
Bu haber toplam 4936587 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?