En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 06:20
Polaris Ayakkabı Çeşitleri

Polaris Ayakkabı Çeşitleri

2001 yılında kurulan ve 2003 yılında "Ayak Giyim Markası" olma yolunda hedefini belirleyen Ziylan Grubu'na bağlı Polaris , geniş seçenekli terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, 5 noktalı ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi.

Çocuk koleksiyonu için Bıdı karakterini yaratan Polaris; Türkiye, Rusya, Yunanistan, Kuveyt, Almanya, Tunus ve Hollanda gibi birçok ülkede sayısı toplam 1.000'i bulan bayisi ile de sektörün en büyük perakende markası haline geldi.

Ayak sağlığına yaptığı büyük yatırımlarla ar-ge ve üretim teknolojisinde rakip tanımayan Polaris, mağazacılık alanında gösterdiği başarıyla da şu ana kadar 56 Polaris Shop mağazası açtı ve 5 yıl içerisinde 250 Polaris Shop olmayı hedeflemektedir.

Ayakkabı, terlik ve aksesuar gibi farklı grupların üretimine başlayarak Polaris markasını AYAK GİYİM MARKASI konseptine dönüştüren Ziylan Grubu, önümüzdeki yıllarda da Franchise yoluyla Polaris Shop'lar açarak büyümeye devam edecek. İlk Polaris Shop mağazasını Cevahir Alışveriş Merkezi'nde açan ve 2007 yılında franchise vererek bu shopların sayısını yurt içinde 80, yurt dışında ise 25'e çıkarmayı hedefleyen Polaris, Almanya, Yunanistan, Rusya, Tunus ve Kuveyt'te yapılan televizyon, billboard ve gazete reklamlarıyla yurt dışındaki markalaşma çalışmalarını da hızla sürdürmeye devam etmektedir.

Ayakkabı, terlik, çanta ve aksesuar çeşidinin yer aldığı geniş seçenekli bir koleksiyon sunan Polaris, 2005 yılında Almanya'da franchise yoluyla 2 Polaris Shop açtı. Türkler kadar %40 oranında Almanların da müşterisi olduğu Polaris Shop'ların gördüğü büyük ilgi ile bu sayı 10'a ulaştı. Yurt dışında da Türkiye'de ki gibi bir pazarlama organizasyonu ve tanıtım stratejisi ile ilerleyen Polaris, markalaşma yolunda başarılı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

Ayakkabı Çeşitleri

http://www.polaris.gen.tr/gruplar.asp?sezonId=10003   bu adreste yer alıyor


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
18-05-2009
Bu haber toplam 100071 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?