En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 09:37
Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda 221 Personel Açığa Alındı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda 221 Personel Açığa Alındı

Darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı olan personelin tespitine yönelik çalışmalarda Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda açığa alınan çalışan sayısının 221 olduğu belirtildi..

 

15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan ve başarılı olamayan darbe girişimi sonrasında devletn tüm kurumlarında başlatılan FETÖ operasyonu kapsamında FETÖ ile bağlantısı olduğu tespit edilen binlerce personel açığa alındı. Bu kapsamda Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda görevden alınan personel sayısının 221'e yükseldiği bildirildi.
 
Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, FETÖ ile bağlantılı çalışanlara görevden el çektirilmeye devam edildiği, bakanlık merkez ve taşra teşkilatında  yürütülen çalışmalar kapsamında görevden uzaklaştırılan personel sayısının toplamda 221'e ulaştığı ve inceleme çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Fikret Orman'ın Oteli de Varlık Fonu'na Devredildi


KHK ile ülkenin en değerli şirketlerinin devredildiği Türkiye Varlık Fonu'na Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'a ait olduğu bilinen Grand Focus Otel'in de devredildiği ortaya çıktı..

 

Resmi Gazete'de yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Türkiye'nin en değerli şirketlerinin devredildiği Türkiye Varlık Fonu’na çok sayıda ünlü işadamının işlettiği tesislerin de devredildiği öğrenildi.
 
Sözcü'de yayınlanan habere göre, Muğla Bodrum Gündoğan'da 11 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu olan ve Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'a ait olduğu bilinen Grand Focus Otel'in de Varlık Fonu'na devredildiği ortaya çıktı.
 
Söz konusu otelin inşaatı hakkında çevre kirliliğine neden olduğu ve Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu gerekçeleri ile çevreciler tarafından dava açılmış, 6 yıl süren dava 2015 yılında çevreciler aleyhine sonuçlanmıştı.
 
Ayrıca İstanbul Bakırköy Florya'daki 22 bin 866 metrekarelik hazine arazisinin de Varlık Fonu'na geçtiği belirlenirken söz konusu arazi üzerinde ünlü Kaşı Beyaz Et ve Balık Restoranı faaliyet gösteriyor.
 
27-07-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?