En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 19:07
Müteahhit Ali Türkan İcralık Durumda

Müteahhit Ali Türkan İcralık Durumda

Varlık Barışı için vaat ettiği 5.5 milyarı getirmeyen müteahhit Ali Türkan, kiralık aracın parasını ödemeyince icralık oldu

Varlık Barışı için tek kalemde getireceğini vaat ettiği 5.5 milyar TL'yi, süre dolduğu halde getirmeyen müteahhit Ali Türkan, bu kez de kiraladığı otomobilin parasını ödemediği için icralık oldu. Günlerce kamuoyunda 'gizemli milyarder' olarak anılan Tokat Zile nüfusuna kayıtlı Ali Türkan, geçen yıl 2A Turizm Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nden bir otomobil kiraladı. Otomobili 6 ay kullanan, ancak ücretini ödemeyen Ali Türkan, sonunda icralık oldu ve avukat Yahya Arslan, işadamı müvekkili Ahmet Erdem'in Ali Türkan'dan alacağı olan 9 bin 764 TL'nin tahsili için İstanbul 3. İcra Müdürlüğü'ne başvurdu. İşadamı Ahmet Erdem, Ali Türkan'ın geri vermek istemediği aracı almak için çok uğraştığını belirterek, "Verdiği 5 bin TL'lik senedi de hesaplarında para çıkmadığı için tahsil edemedik" dedi.

TELEFON BİLARDOCUNUN


Ayrıca Türkan'ın oto kiralama şirketiyle yaptığı sözleşmede gösterdiği cep telefonlarının kullanılmadığı, ofis telefonunun ise Ankara Kızılay İzmir Caddesi'ndeki Taraça Bilardo Salonu'na ait olduğu belirlendi. SABAH'ın ulaştığı bilardo salonu yetkilisi de, "Kendisi buraya ara sıra takılır, çay kahve içip arkadaşlarıyla oyun oynar. Kiralama sözleşmesinde neden buranın telefonunu verdi, hiç bilmiyorum" dedi.


Sabah

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
25-04-2009
Bu haber toplam 22359 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?