En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 17:34
MOL İcra Kurulunun Yeni Binası Hizmete Giriyor

MOL İcra Kurulunun Yeni Binası Hizmete Giriyor

MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, Merter'de açılışını gerçekleştirecekleri yeni merkezlerinin 7 milyon dolara mal olduğunu ve önümüzdeki 2,5 ayda aldıkları siparişlerden 30 milyon avro gelir elde etmeyi hedeflediklerini bildirdi.
MOL'den yapılan yazılı açıklamada, tamamı Türkiye'de üretilen tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu MOL'ün, Merter'de 5 bin 400 metrekare alana kurulan yeni merkez binasının 12 Kasım Perşembe günü hizmete gireceği kaydedildi.Açıklamada, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük toptan ve perakende mağazası olma özelliği taşıyan merkezde, 84 bin ürünün, piyasa fiyatlarından yüzde 40 indirimli olarak satışa sunulacağı belirtildi.MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, yeni merkez binasının Türk tekstilinin yurt dışında temsil edilmesi, yurt dışından gelen firma temsilcilerinin ağırlanması ve ürün çeşitliliği açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.Özdemir, Yeni merkezimiz 7 milyon dolara mal oldu. Hedefimiz, önümüzdeki 2 buçuk ayda aldığımız siparişlerden 30 milyon avro gelir elde etmek değerlendirmesinde bulundu.12 Kasım Perşembe günü Merter ile aynı anda Denizli, Tekirdağ ve İzmir mağazalarının da açılacağını belirten Özdemir, şöyle devam etti:Açılışa elinde 'Made in Turkey' yazılı herhangi bir ürünle gelen herkese büyük bir sürprizimiz olacak. Merter'den sonra toptan ve perakende satış mağazalarının ikincisini Laleli'de, üçüncüsünü de Osmanbey'de faaliyete geçireceğiz. Şu anda 18 MOL mağazası faaliyette, 21 MOL mağazasının inşası sürüyor, 89 MOL mağazasının da sözleşmesi imzalandı. MOL olarak şu an ikinci faza geçtik. Artık stokları tüketen olmaktan çıkıp modayı ve trendi belirleyen bir grup olacağız. Türkiye'nin son zamanlarda yaptığı atılımlar, ülkenin fark

edilmesini sağladı. Şu anda ABD'den, Avrupa'dan, Kazakistan'a kadar birçok uluslararası fon ve yatırımcı bizimle ilgileniyor. Pek çok ortaklık ve işbirliği teklifi alıyoruz.

AA


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Jet Fadıl'ın Hapisten Genel Kurulu Topladığı Ortaya Çıktı


Bir yıldır tutuklu olarak yargılanan Jet Fadıl lakaplı müteahhit Fadıl Akgündüz'ün 10 gün önce Capricegold’un genel kurulunu cezaevinden topladığı ortaya çıktı..

 

Yaklaşık bir yıldır tutuklu olarak nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılanan Jet Fadıl lakaplı müteahhit Fadıl Akgündüz, 10 gün önce Capricegold’un genel kurulunu annesi ve kız kardeşiyle cezaevinden topladığı iddia edildi. Bunun üzerine mağdur avukatları ‘mal kaçırılıyor’ şüphesiyle alınan kararları ortaya çıkarmak için harekete geçti.
 
Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre,  Ticaret Sicil Gazetesi’nde şirketin yönetim kurulu başkanı Fadıl Akgündüz’ün imzası ile yer alan ilana göre genel kurul, Didim’de bulunan Caprice Otel’de 16 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilirken  Didim’deki genel kurula Akgündüz’ün “kız kardeşi ve annesi”nin de katıldığı, ortaya çıktı.
 
Avrupa’da ve Türkiye’de binlerce mağduriyete neden olan Fadıl Akgündüz, Bayrampaşa’daki Capricegold ile Maldivler’deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapıtığı 349 kişiyi dolandırıldığı gerekçesi ile tutuklu yargılanıyor. 
 
Öte yandan yıllar önce de Jetpa Holding A.Ş.’nin ‘toplanmayan genel kurulunu yapılmış gibi’ gösterdiği belirlenen Akgündüz, usulsüz genel kurul toplantıları sebebiyle Bakanlık Komiserini de ceza almasına neden olmuştu. Noter vasıtası ile tespit edilen skandalda, kâğıt üstünde Jetpa Holding’in genel kurulunu bakanlık adına müfettiş olarak izlediğini bildiren  Ferit Öztürk de ceza almıştı.
07-03-2010
Bu haber toplam 5670 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?