En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.02.2018 05:35
Metro Market Samsun'daki Mağazasını Açtı

Metro Market Samsun'daki Mağazasını Açtı

2011'de 6 şube açmayı planlayan Metro Martket, Samsun Canik'te açtığı mağazasıyla bu hedefine ulaşmış oldu.
Metro Toptancı Market, 2011 yılı için Türkiye'deki 6'ncı mağazasını Samsun'un Canik ilçesinde açtı.
 
Özerkan açılış töreninde yaptığı konuşmada, Karadeniz Bölgesi'nde ilk kez mağaza açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
Canik ilçesindeki mağazayı 15 milyon euro değerinde yatırım yapılarak hizmete açtıklarını kaydeden Özerkan, yeni açılan mağazada toplam 200 kişiye istihdam sağladıklarını ve 40 binden fazla ürünü müşterilerin hizmetine sunduklarını kaydetti.
 
Özerkan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
"Metro Türkiye'ye verdiği sözü tuttu. Bu yıl açtığımız 6 mağaza ile 2 bin kişiye iş imkanı sunduk. Samsun mağazamızın yeri bizim için ayrı. Çünkü bu mağaza ile ilk kez Karadenizli profesyonellerle buluşuyoruz. Bu bizim uzun süredir çok istediğimiz bir şeydi. Ürün çeşitliliğimizi, fiyat avantajımızı Samsunlularla, Sinop, Amasya ve Giresun'u da kapsayan geniş bir bölgeyle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Karadeniz'in kalbinde bulunan ve tarihimizin en önemli şehirlerinden Samsun'da olmak bizler için heyecan verici."
 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise konuşmasında yapılan yatırımın Samsun için önem taşıdığını söyledi.
 
Canik Belediye Başkanı Osman Genç de, Canik ilçesinin yükselen bir yıldız olduğunu, bu tür yatırımlarla ilçenin ve Samsun ekonomik anlamda büyüyeceğini kaydetti.
Dünya

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın İhalesi 31 Mart'ta


Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın ihalesi 31 Mart 2017 günü saat 10.00'da İBB Merter binasında yapılacak..

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB),  Ispartakule bölgesinden geçececek olan 18,5 kilometre uzukuğundaki Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın inşaat ve elektromekanik işleri ihalesinin 31 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladı.
 
Toplam 11 duraktan meydana gelecek olan Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı,Mahmutbey'den yola çıkacak ve sırasıyla Bölge Parkı, Mehmet Akif, Halkalı&Atakent Toplu Konut, Tema, Hastane, Tahtakale, Ispartakule ve Bahçeşehir duraklarından geçerek Esenkent durağında son bulacak.
 
2019 yılı içerisinde hizmete alınması planlanan metro hattının yapım süresi 1080 takvim günü olarak belirlendi.
 
İstanbulluların hizmete girmesini büyük bir heyecanla beklediği metro hattının inşaat ve elektromekanik yapım işi ihalesi 31 Mart 2017 günü saat 10.00'da İBB Merter binasında gerçekleştirilecek.
26-12-2011
Bu haber toplam 12102 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?