En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 09:37

"Memurların Yıllık İzin İptalleri Fazla Sürmez"

Gazetelerin Ankara temsilcileri ile bir araya gelen Başbakan Binali Yıldırım, memurların yıllık izin iptallerinin fazla süreceğini düşünmediğini belirtti..

 

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yayınlanan genelge ile ikinci bir emre kadar iptal edilen kamu personelinin yıllık izinlerine ilişkin yeni bir açıklamada bulunan Başbakan Binali Yıldırım, memurların merakla beklediği yıllık izin iptallerinin daha ne kadar süreceğine ilişkin açıkalmalarda da bulundu.
 
Gazetelerin Ankara temsilcileri ile Başbakanlık Resmi Konutu’nda kahvaltıda bir araya gelen Başbakan Yıldırım, sohbet sırasında memurların yıllık izin iptallerinin fazla süreceğini düşünmediğini,önümüzdeki birkaç hafta içerisinde hayatın normale döneceğini ve izin iptali uygulamasının sona ereceğini belirtti.
 
Başbaan Yıldırım ayrıca hac dönemi olması nedeniyle hacca gidecek olan memurların izin iptallerinden muaf tutulduğunu da vurguladı.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Validebağ Korusu'nda Yapılaşmaya İzin Veren Plan Kabul Edildi


İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde tartışmalara neden olan “Validebağ Adile Sultan Kasrı Çevre Düzenlemesi Tadilat Projesi” teklifi oy çokluğu ile kabul edildi..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’ın onayı ile düzenleme çalışmalarına başlanan doğal sit alanı nitelikli Validebağ Korusu’ndaki 354 bin metrekarelik alanda yapılaşmaya izin çıktı. 

 

Hürriyet'ten Fatma Aksu'nun haberine göre, doğal sit alanı olan Validebağ Korusu’nda yapılaşmaya izin veren plan değişikliği, 
 
Tabiat Varlıkları Komisyonu’nun görüşü baz alınarak uygun bulundu ve İBB Meclisi'nde görüşüldü. Tartışmalara neden olan ve Validebağ'da yapılaşmanın önünü açan “Validebağ Adile Sultan Kasrı Çevre Düzenlemesi Tadilat Projesi” teklifi CHP'li meclis üyeleirnden ret oyu alırken plan notunda yer alan “100 metreyi aşmayacak yapılar” ifadesine de ucu açık olduğu gerekçesi ile yine CHP'li üyeler tarafından itiraz edildi. CHP’li üyelerin talebi ile “Tescilli olanlar dışında 100 metreyi geçmeyecek yapılar yapılabilir” şeklinde düzeltilen rapor, oy çokluğu ile kabul edildi.
01-08-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?