En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 28.02.2015 08:54
Mehmet Ali Doğan Kimdir

Mehmet Ali Doğan Kimdir

Doğan Şirketler Grubu Yönetim Başkanı Mehmet Ali Doğan aynı zamanda Hattuşa Termal A.Ş'nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı, Jeotermal Enerji Kaynaklarını Araştırma ve Değerlendirme Vakfı'nda Başkanlık ve TOBB Enerji Meclisi'nde üyelik görevlerini de yürütmektedir..

1961 yılında Çorum’da doğan Mehmet Ali Doğan, üniversite eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra kısa bir süre özel sektörde görev aldı. 1990 yılında kendi şirketini kurarak profesyonel iş hayatına atılan Doğan, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Doğan Şirketler Grubu bünyesinde olan şirketler aracılığıyla başta; jeotermal enerji olmak üzere alt yapı – üst yapı inşaatı, enerji alanında birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Doğan aynı zamanda Jeotermal Enerji Kaynaklarını Araştırma ve Değerlendirme Vakfı Başkanı, TOBB Enerji Meclisi Üyesi ve Hattuşa Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

Kaynak: bilesim.com.tr

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yüksek Elektrik Faturasını Şirketler Telafi Edecek


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aralık ve Ocak aylarında elektrik fiyatlarına zam yapılmadığını, ancak 2 ayda bir fatura kesen şirketlerin bunu telafi edeceğini söyledi..

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çocuk Meclisi üyelerinin sorularını yanıtlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aralık ve Ocak aylarında elektrik fiyatlarına gizli veya açık zam yapılmadığını, ancak bazı elektrik dağıtım şirketlerinin Aralık ayında fatura kesmeyip Ocak ayında kestiğini  bunun doğru bir uyugulama olmdığını söyledi. Söz konusu şirketleri uyardıklaırnı da belirten Yıldız, dağıtım şirketleirnin bunu telafi edeceklerini söyledi.
 
Türkiye genelinde elektrik fiyatlarında bir artış olup olmadığı yönündeki soruyu da yanıtlayan Yıldız, bundan üç beş ay önce elektrik hangi fiyattan staılıyorsa bugün de o fiyattan satılıyor diyerek, vatandaşın cebinden artı bir para çıkmadığını, önceki ay 65 liralık elektrik kullanıp 65 lira ödeyen vatandaşın bu ay da 65 liralık elektrik kullanması halinde yine 65 lira ödeyeceğini söyledi. Gerekli denetleme ve uyarıların da yapılmakta olduğunu ifade eden Yıldız, elektrik dağıtım şirketlerinin görevlerini doğru yapmasını temin ettiklerini belirtti.
 
30-08-2012
Bu haber toplam 22512 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?