En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 26.01.2015 10:23
Mehmet Ali Doğan Kimdir

Mehmet Ali Doğan Kimdir

Doğan Şirketler Grubu Yönetim Başkanı Mehmet Ali Doğan aynı zamanda Hattuşa Termal A.Ş'nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı, Jeotermal Enerji Kaynaklarını Araştırma ve Değerlendirme Vakfı'nda Başkanlık ve TOBB Enerji Meclisi'nde üyelik görevlerini de yürütmektedir..

1961 yılında Çorum’da doğan Mehmet Ali Doğan, üniversite eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra kısa bir süre özel sektörde görev aldı. 1990 yılında kendi şirketini kurarak profesyonel iş hayatına atılan Doğan, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Doğan Şirketler Grubu bünyesinde olan şirketler aracılığıyla başta; jeotermal enerji olmak üzere alt yapı – üst yapı inşaatı, enerji alanında birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Doğan aynı zamanda Jeotermal Enerji Kaynaklarını Araştırma ve Değerlendirme Vakfı Başkanı, TOBB Enerji Meclisi Üyesi ve Hattuşa Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

Kaynak: bilesim.com.tr

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOBB: Ermenek'te Ölen Maden İşçilerinin Ailelerine Ev Alınacak


TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğu, Karaman Ermenek'te meydana gelen maden kazasında ölen işçilerin ailelerine ev alınacağını açıkladı..

 

 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğu, AA muhabirine yaptığı açıklamada Karaman Ermenek’te meydana gelen maden maden kazasında yaşamını yitiren madencilerin ailelerine ev yardımda bulunacaklarını açıkladı.
 
Manisa Soma'da meydana gelen maden faciasında da madenci aileleri için iş dünyasını seferber ettiklerini anımsatan Hisarcıklıoğlu, Soma için 17 milyon lira toplayarak hükümete takdim ettiklerini, şimdi de Ermenek maden kazası sebebiyle mağdur olan işçi ailelerleri için yardımda bulunacaklarını söyledi.TOBB Yönetim Kurulu olarak ailelere birer ev alma kararı aldıklarını belirten Hisarcıklıoğlu, sadece yurt içinde değil yurt dışında d amazlumun yanında olduklarını belirtti.
 
Öte yandan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan da Ermenek'te hayatını kaybeden madenci ailelelerine, Soma'daki faciada ölen işçi ailelelerien tanuınan hakların tamamının tanınacağını açıklamıştı. Elvan, Ermenek'te çalışan ancak kaza sonrası çalışamayan işçilere de 6 ay süreyle maaş ödemesi yapılacağını açıklamış, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın madenci evlerinin onarımı  için de çalışma yürttüğünü söylemişti.
 
 
 
30-08-2012
Bu haber toplam 22512 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?