En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 18:36
Lazzoni New York'ta Mağaza Açacak

Lazzoni New York'ta Mağaza Açacak

Yurtdışına açılma karan aldıklarını belirten Lazzoni Genel Müdürü Aykut Coşkan, New York Manhattan'da kendi markalarıyla mağaza açacaklarını kaydetti.
Mart ayında açılacak mağazada sergilenecek ürünlerin dünyadaki diğer tasarımlarla yarışacak olmasından heyecan duyduklarım ifade eden Coşkan, Türk tasarımlan Manhattan'da dünyadaki rakipleriyle rekabet edecek dedi.Lazzoni Mobilya'nın 24 bin metrekarelik kapalı alanda özel tasarımlara imza attığını belirten Coşkan, Kendi çizgisinde lider bir markayız. Yabancı ve yerli tasarımcılarla çalışıyoruz. Uzman kadroyla taahhüt ettiğimiz işi zamanında en uygun şekilde yapmayı ilke edindik dedi.Coşkan, zamanın ve teknolojinin değişen koşullarına uygun, sektörde kurumsal kimliğe sahip şirket politikasıyla hizmet verdiklerini kaydetti.

Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

New York Manhattan'da Khaleesi Tower Projesi


New York Manhattan 57'inci cadde'de hayata geçirilmesi planlanan ve Game of Thrones dizisindeki Khaleesi karakterinden esinlenerek tasarlanan Khaleesi Tower isimli binada ev ve ofisler yer alacak..

 

ABD’nin ünlü mimarlık ofislerinden Mark Foster Gage, New York’ta benzersiz bir projeye imza attı. Genel olarak tek düze sıkıcı binaların yer aldığı New York Mnahattan'da 102 katlı bir bina tasarlayan  Mark Foster Gage mimarları, binayı tasarlarken Game of Thrones en ünlü karakterlerinden Khaleesi'den esinlendi.
 
Manhattan'ıın merkezi 57'inci Cadde'de inşa edilecek olan gotik tarzdaki binaya Khaleesi Tower simi verilirken bina Central Park manzarasına sahip konumda yükselecek. Hayata geçirilmesi halinde kentin en pahalı ev ve ofislerine ev sahipliği yapacak olan bina aynı zamanda New York'un en yüksek binası da olacak.
 
Khaleesi Tower'dan kareler:
 
 
 
03-03-2010
Bu haber toplam 5766 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?