En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 18:40
Lazzoni Mobilya'nın Başına Aykut Coşkan Getirirdi

Lazzoni Mobilya'nın Başına Aykut Coşkan Getirirdi

Lazzoni'nin çoğunlukla kendi perakende mağazalarında faaliyet gösterdiğini söyleyen Aykut Coşkan
Türkiye'nin en prestijli yerlerinde mağazaları bulunan markayı Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli noktalarında çoğaltarak büyütmeyi hedefliyorum dedi.

Hürriyet


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evgör Mobilya'dan Hediyeli Yılbaşı Kampanyası


Evgör Mobilya, 31 Aralık tarihine kadar Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birini satın alana mutfak köşe takımı hediye ediyor..

 

Evgör Mobilya, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Yılbaşı Kampanyası kapsamında seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alana akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.
 
 
Yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan meydana gelen düğün paketleri, tüm Evgör Mobilya mağazalarında ve  Evgor.com.tr adresinde, Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj hizmetiyle alıcıların beğenisine sunuluyor.
 
 
Kampanya kapsamında Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birisini satın alanlar, değeri 1.400 lira olan mutfak köşe takımına  tamamen ücretsiz olarak sahip oluyor.
 
 
Ayrıca, Evgör Mobilya'nın uyguladığı “Ön Ödemeli Satış” modeli ile kredi kartı ve kefil olmadan, müşterinin belrileyeceği vadeye göre taksitlendirilebiliyor. Peşin ödemelerde  cazip indirimler de uygulayan Evgör Mobilya, “esnek ödeme” sistemi ile  sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçeye göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit seçeneklerini bir arada kullanabilme avantajı sunuyor.
 
 
01-04-2010
Bu haber toplam 13809 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?