En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 24.02.2018 04:17
Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Şube sayısını 100'e çıkaracak olan Köfteci Ramiz bayilikler veriyor.
Köfteci Ramiz, birbiri ardına şubeler açmaya devam ediyor. Şirketin büyüme planları sadece şube sayısını artırmakla sınırlı değil. Bir yandan da “Rames Cafe&Rest” markasıyla yeni bir konsept geliştiriyor. Bu konseptin ilk şubesi İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmete açıldı. 
Köfteci Ramiz’in franchise yatırım bedeli projeye bağlı olarak değişiyor. Sisteme giriş bedeli olarak ödenen isim hakkı bedeli ya da restoranın dekorasyon maliyeti farklı tutarlarda olabiliyor. Sürekli franchise ödemesi olaraksa cüzi bir rakam talep ediliyor. Şubelerden reklam katkı payı da alınmıyor. Bu giderler merkez bütçesinden karşılanıyor. 
Telefon: 0236 414 33 33 
E-posta: info@kofteciramiz.com.tr
Web: kofteciramiz.com.tr

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Köfteci Ramiz Şube Sayısını 80'e Çıkardı


Efsanevi lezzetinin getirdiği başarıyla bugün 80 noktaya ulaşan Köfteci Ramiz, giderek vazgeçilmez bir tutku haline geliyor.

Zengin mönüsünün yanı sıra dünyanın farklı yerlerinden gelen farklı tatları buluşturan salata barıyla da dikkat çeken Köfteci Ramiz’de Ege otlarından Makedon biber turşusuna, kapariden Meksika fasulyesine kadar pek çok lezzeti bulmak mümkün.

Hiçbir ürününde katkı maddesi kullanmayan Köfteci Ramiz’in özel pidesinden köftesine kadar tüm ürünleri şubelerine Akhisar’da bulunan üretim tesislerinden günlük olarak taşınıyor.

“Değişmeyen lezzet, uygun fiyat” ilkesiyle müşterilerine her zaman tercih edilen sunan Köfteci Ramiz, Türk mutfağının benzersiz lezzetlerini sunuyor. En az eşsiz köftesi kadar beğenilen Ramiz Soslu Tavuk da damak tadına düşkün olanların bir diğer tercihi. Harlı ateşte, özel pişirme yöntemleriyle özenle hazırlanan Ramiz Soslu Tavuk, Köfteci Ramiz’in usta aşçılarının özel tarifi olan Ramiz Sos’la marine edilerek yanında bol yeşillik ve mevsim sebzeleriyle adeta hem gözlere hem midelere ziyafet.
 

12-10-2011
Bu haber toplam 35118 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?