En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.02.2018 20:25
KFC 59. Şubesini Gaziantep'te Açtı

KFC 59. Şubesini Gaziantep'te Açtı

Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde açılan şube ile KFC restoran sayısını 59'a çıkardı.

KFC, Gaziantep’teki ilk restoranını açtı. Geçtiğimiz günlerde Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde Gazianteplilerle buluşan KFC’nin Türkiye’deki toplam restoran sayısı böylece 59’a ulaştı

11 baharatlı gizli tarifiyle tavuk restoran zinciri KFC, Türkiye’deki restoran sayısını hızla artırmaya devam ediyor. KFC’nin Gaziantep’teki ilk restoranı geçtiğimiz günlerde Sanko Park AVM’de açıldı. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Balıkesir ve Adana’dan sonra şimdi de Gaziantepli lezzet tutkunlarıyla buluşan KFC’nin Türkiye’deki toplam restoran sayısı böylece 59’a ulaştı. KFC ve Pizza Hut’ın Türkiye’deki franchise haklarını elinde bulunduran Turkent Gıda A.Ş.’nin CEO’su Serhan Süzer ve Genel Müdürü Osman Kırık da açılışta hazır bulundu.


Serhan Süzer açılışta yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi, Süzer Grubu olarak köklerimiz Gaziantep’e uzanıyor ve Turkent A.Ş. de Grubumuz çatısı altında faaliyet gösteriyor. Bu nedenle doğduğumuz topraklara yeni bir yatırım daha yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. KFC lezzetlerini Gazianteplilerle buluşturmak da ayrı bir mutluluk bizler için. Zengin yemek kültürleriyle tanınan Gaziantepli hemşerilerimize KFC’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etmek isterim” dedi.

Osman Kırık ise sektöründe lider konumda bulunan KFC’nin 59 restoran sayısına ulaştığını belirtti ve şunları söyledi: “Orijinal KFC lezzetinin sırrı, tavukların etrafındaki çıtırlarda gizli. Bu malzemenin çok özel formülü, KFC’nin özenle seçilmiş tavuk parçalarına benzersiz bir tat veriyor. KFC lezzetleri bu nedenle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Gaziantep’teki ilk KFC restoranı, Türkiye genelindeki 59’uncu restoranımız oldu. Önümüzdeki dönemde yeni restoranlar açmaya devam edeceğiz.”


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İKEA Restoran Fırsatları 31 Mayıs'ta Sona Eriyor


İKEA restoranlarında yüzde 50'ye varan indirim ve hediyeli menüler 31 Mayıs 2013 tarihinde sona erecek..

09-05-2011
Bu haber toplam 8625 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?