En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 28.11.2014 10:24
Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri'de genç yetenekleri futbola kazandırmayı amaçlayan Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu, Kocasinan'da faaliyetine başladı.
Kayıtların devam ettiği okulun sorumluluğunu antrenör Cihan Ünal üstleniyor.Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak, açtıkları yeni okulla yurt çapındaki yayılmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kayseri'deki yetenekli oyuncuları bulma adına büyük bir adım atıldı. Futbol okullarımızı düzenlenecek etkinlikler ve turnuvalarla yakından izlemeye devam edeceğiz dedi.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul İstanbul Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü Beşiktaş'a Taşınıyor


İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaparak, İstanbul Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü 'nün merkezini Beşiktaş'a taşımakta olduğunu duyurdu..

 

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaparak Halkalı'da Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alan İstanbul Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü binasnın Beşiktaş'a taşındığını bildirdi.
 
Taşınma işlemlerinin 18 Kasım tarihine kadar devam edeceğinin belirtildiği açıklamada, taşınma sürecinin sona ermesinin ardından müdürlüğün Halkalı binasında hizmet vermeyeceği vurgulandı.  'nün açıklaması şöyle;
 
Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu No:33 Kat:5 Küçükçekmece/İstanbul adresinde hizmet veren İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü'nün yeni adresi ise Abbasoğlu Mah.Yıldız Posta Cad. No:47 Beşiktaş/İstanbul olarak açıklandı.
 
İstanbul Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü yeni bina kroki:
 
 
 
 
10-05-2010
Bu haber toplam 12957 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?