En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.04.2018 13:27
Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri'de genç yetenekleri futbola kazandırmayı amaçlayan Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu, Kocasinan'da faaliyetine başladı.
Kayıtların devam ettiği okulun sorumluluğunu antrenör Cihan Ünal üstleniyor.Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak, açtıkları yeni okulla yurt çapındaki yayılmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kayseri'deki yetenekli oyuncuları bulma adına büyük bir adım atıldı. Futbol okullarımızı düzenlenecek etkinlikler ve turnuvalarla yakından izlemeye devam edeceğiz dedi.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara, Antalya ve Kayseri'de Bazı Bölgeler Riskli Alan İlan Edildi


Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Ankara, Antalya ve Kayseri illerindeki bazı bölgeler, riskli alan, kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi..

 

Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararına göre,  Ankara, Antalya ve Kayseri illerindeki bazı ilçe ve mahalleler riskli alan ilan edildi.
 
Karara göre, Ankara İli, Kahramankazan ilçesi, Satıkadın ve Kayı mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar ile Antalya İli, Kepez İlçesi, Güneş Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanlar riskli alan ilan edilirken, Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Kuşçu Mahallesi'nde bulunan bazı yerler ise kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi.
 
Söz konusu riskli, kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanlarında çalışmalar ve kamulaştırmaların en zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı.
10-05-2010
Bu haber toplam 14373 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?