En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 04.03.2015 09:02
Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu Kocasinan'da Faaliyetine Başladı

Kayseri'de genç yetenekleri futbola kazandırmayı amaçlayan Kayseri Beşiktaş Futbol Okulu, Kocasinan'da faaliyetine başladı.
Kayıtların devam ettiği okulun sorumluluğunu antrenör Cihan Ünal üstleniyor.Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak, açtıkları yeni okulla yurt çapındaki yayılmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kayseri'deki yetenekli oyuncuları bulma adına büyük bir adım atıldı. Futbol okullarımızı düzenlenecek etkinlikler ve turnuvalarla yakından izlemeye devam edeceğiz dedi.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

En Yaşanabilir İlçe Beşiktaş


REIDIN tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin refah düzeyi en yüksek ve en yaşanabilir il, ilçe ve mahalleleri araştırmasında Beşiktaş ilçesi ülke genelinde ilk sırada yer aldı..

 

REIDIN tarafından Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerine ait 71 ilçe ve bunlara bağlı 481 mahallede yapılan araştırma sonucunda Türkiye’nin refah ve yaşanabilirlik seviyesi ile  kültürel düzey bakımından en yüksek dereceye sahip A+ ilçeleri belirlendi. A+, A, A-, B+ , B, B-, C+, C, C- şeklinde 9 farklı derece üzerinden gerçekleştirilen araştırmada en yaşanabilir iller sırasıyla Ankara, İstanbul ve İzmir olurken, ülke genelinde en yaşanabilir ve refah düzeyi en yüksek olan ilçe Beşiktaş oldu. Beşiktaş'ın ardından ise Kadıköy, Bakırköy ve Adalar geldi.
 
2014 yılının ilk 6 aylık döneminde Kartal ve Altındağ ilçeleri bir sıra yükselirken, Başakşehir ve Bayraklı ilçeleri iki sıra,  Fatih ilçesi üç sıra, Eyüp ilçesi ise beş sıra yükseldi. Sultanbeyli'nin sadece 1 sıra yükselerek 70'inci sırada yer aldığı araştırmada 2014 yılında A+ derecesine sahip olan Ankara’nın Çankaya ilçesinin ikinci yarıyılda bir sıra gerileyerek 8'inci sırada yer aldı.
 
Araştırmada refah düzeyinin en yüksek olduğu mahalleler ise sırasıyla Beşiktaş-Bebek, Sarıyer-Maslak, Beşiktaş-Levazım, Beşiktaş-Arnavutköy, Kadıköy-Fenerbahçe olarak belrlendi.
 
 
 
10-05-2010
Bu haber toplam 14310 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?