En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.02.2018 05:41
İstinye Park'a Nasıl Gidilir ?

İstinye Park'a Nasıl Gidilir ?

Sarıyer İstinye'de bulunan İstinye Park'a nasıl gidilir ?

İstinye Park'a Tem otoyolundan geliyorsanız, yeni yapılan Seyrantepe Stadı'nı geçtikten hemen sonra sağa giriş yapacaksınız. Ardından Maslak istikametine döneceksiniz. Maslak'a girdikten sonra İstinye istikametini gösteren sağ yola giriceksiniz. O yol sizi İstinye Park'a getirecektir.

Eğer Mecidiyeköy tarafından geliyorsanız önce Levent'e ardından Sarıyer istikametine yol alacaksınız. Maslak'a girdikten sonra İstinye istikametini gösteren sağ yola giriceksiniz. O yol sizi İstinye Park'a getirecektir.

 

İstinye Park'a Nasıl Gidilir ?


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstinye Çubuklu Arabalı Vapur Seferleri 21 Mart'ta Başlıyor


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Hatları A.Ş.. İstinye Çubuklu arabalı vapur hattında deneme seferlerine yarın başlıyor..

 

 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Hatları A.Ş.. tarafından 21 Mart 2017 Salı günü hizmete alınacak olan İstinye Çubuklu arabalı vapur seferleri sayesinde Asya-Avrupa yakaları arasındaki geçiş süresi 8 dakikaya kadar inecek.
 
İstanbul trafiğine önemli bir katkı sağlaması beklenen arabalı vapur hattında  yılda 40 bin seferle 1 milyon 700 bin araç, 2,5 milyon yolcu taşınması hedefleniyor. Söz konusu hat sayesinde günde 5.000 aracın köprü trafiğinden çekilmesi de öngörülüyor.
 
İstinye Çubuklu hattında hizmet verecek olan Aşiyan Gemisi, 65 otomobil, 250 yaya yolcu kapasiteliyken, Erguvan Gemisi 65 otomobil, 434 yaya yolcu kapasiteli olarak tasarlandı.
 
 
03-06-2010
Bu haber toplam 137085 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?