En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 18:42
İstikbal Mobilya Fransa'da 3 Gün Peş Peşe 3 Yeni Mağaza Açacak

İstikbal Mobilya Fransa'da 3 Gün Peş Peşe 3 Yeni Mağaza Açacak

Boydak Holding'e bağlı şirketlerden İstikbal Mobilya, Fransa'da 3 gün peş peşe 3 yeni mağaza açtı. Böylece şirket, Fransa'daki mağaza sayısını 9'a çıkardı.
Avrupa'daki mağaza sayısı 49'a yükselen İstikbal, yurtdışında toplam 229 mağazaya ulaştı. Şirket, 2010 yılının sonuna kadar yurtdışı mağaza sayısını 300'e çıkarmayı hedefliyor. Yurtdışı hedefleri doğrultusunda Almanya, İngiltere, Belçika, Avusturya, Yunanistan, Hollanda'dan sonra rotasını Fransa'ya çeviren İstikbal, Fransa'da mağaza sayısını 2011'de 20'ye çıkaracak. Fransa'nın en önemli şehirlerinden Reims, Marseille ve Blois'ta açılan mağazalar, ortalama bin metrekarelik alanda yer alıyor. Açılışa Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Marsilya Başkonsolosu Özer Aydan, Marsilya Muavin Konsolosu Sabiha Kacamak, Marsilya Bölge Belediye Başkanı Mme Samia katıldı.

Zaman Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler İstikbal Fransa'da 3 mağaza birden açtı Türkiye mobilya sektörünün öncü isimlerinden İstikbal, yatırım rotasını son olarak Avrupa'da Fransa'ya çevirdi. Dünya mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştıran İstikbal, Hollanda'dan sonra Fransa'da art arda açtığı üç yeni mağaza ile Avrupa'yı sarmaya devam ediyor. AVRUPA'DA 49 MAĞAZASI OLDU İstikbal, Avrupa'daki mağaza sayısını 49'a çıkartırken, son mağaza yatırımları ile yurtdışındaki sayısını ise 229'a yükseltti. Fransa'nın Reims, Marseille ve Blois'te ortalama 1.000 metrekarelik her tür ürünün yer aldığı İstikbal mağazalarının açılışı Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Marsilya Başkonsolosu Özer Aydan, Marsilya Bölge Belediye Başkanı Mme Samia, Boydak Holding yönetim kurulu üyeleri ve Tük iş adamları derneklerin katılımı ile gerçekleşti. Bekir Boydak Fransa'da arka arkaya 3 yeni mağaza daha açtık ve hedefimiz yakın dönemde bu sayıyı 20'ye çıkarmak. İstikbal 2010 yılında hızla Avrupa'da yatırımlarına ve büyümeye devam edecek dedi.

Star İstikbal Fransız'lara mobilya satacak Kayserili Boydak Holding'e bağlı şirketlerden İstikbal Mobilya, Fransa'da üç gün art arta üç yeni mağaza açtığını açıkladı. İstikbal'in üç yeni mağaza ile Fransa'da mağaza sayısı dokuza çıkarken, Avrupa'daki mağaza sayısı 49'a yükseldi,  yurt dışı genelinde toplam sayıysa 229 oldu. İstikbal'in, 2010 yılının sonuna kadar yurtdışı mağaza sayısını 300 çıkartmayı hedeflediği belirtildi. Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Yurtdışındaki büyüme hedefi doğrultusunda Fransa'daki mağaza sayımızı 2011'de 20'ye yükseltmeyi planlıyoruz diye konuştu.

Radikal
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evgör Mobilya'dan Hediyeli Yılbaşı Kampanyası


Evgör Mobilya, 31 Aralık tarihine kadar Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birini satın alana mutfak köşe takımı hediye ediyor..

 

Evgör Mobilya, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Yılbaşı Kampanyası kapsamında seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alana akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.
 
 
Yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan meydana gelen düğün paketleri, tüm Evgör Mobilya mağazalarında ve  Evgor.com.tr adresinde, Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj hizmetiyle alıcıların beğenisine sunuluyor.
 
 
Kampanya kapsamında Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birisini satın alanlar, değeri 1.400 lira olan mutfak köşe takımına  tamamen ücretsiz olarak sahip oluyor.
 
 
Ayrıca, Evgör Mobilya'nın uyguladığı “Ön Ödemeli Satış” modeli ile kredi kartı ve kefil olmadan, müşterinin belrileyeceği vadeye göre taksitlendirilebiliyor. Peşin ödemelerde  cazip indirimler de uygulayan Evgör Mobilya, “esnek ödeme” sistemi ile  sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçeye göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit seçeneklerini bir arada kullanabilme avantajı sunuyor.
 
 
21-04-2010
Bu haber toplam 21684 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?