En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 23:33
İstanbul Akvaryum'dan Bayram Hediyesi

İstanbul Akvaryum'dan Bayram Hediyesi

İstanbul Akvaryum, Kurban Bayramı'nda 9 yaş ve altı çocuklara ücretsiz olarak kapılarını açacak.
Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, Kurban Bayramı’na özel kampanyası kapsamında arife günü ve bayram süresince 9 yaş ve altı tüm çocuklara ücretsiz giriş hakkı sunacak.  
Konsepti, 16 farklı teması ve içerisinde yer alan binlerce canlı çeşidiyle açılışından itibaren ziyaretçi akınına uğrayan İstanbul Akvaryum, bayram kampanyası ile 9 yaş ve altı çocukları ücretsiz ağırlamaya hazırlanıyor. Kampanya kapsamında, arife de dahil olmak üzere bayram süresince yanında ebeveyni ile birlikte gelen 9 yaş ve altı çocuklar İstanbul Akvaryum’a ücretsiz olarak giriş yapabilecek. 
22 bin metrekare büyüklüğe, 6.800 metreküp su kapasitesine, 1.2 kilometrelik gezi parkuruna ve 1.000 metrekarelik büyüklüğüyle rakipleri içerisindeki en büyük Yağmur Ormanı alanına sahip İstanbul Akvaryum içerisinde yaşamını sürdüren canlıları ziyaret etmek ve bayramlaşmak için akvaryuma gelmek isteyen 9 yaş ve altı çocuklar, arife günü ve bayram süresince kampanyadan ücretsiz yararlanabilecekler. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
01-11-2011
Bu haber toplam 6900 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?