En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.03.2018 11:56
İskenderun Prime Mall İçin Markalar Sıraya Girdi

İskenderun Prime Mall İçin Markalar Sıraya Girdi

İskenderun Prime Mall ve Antakya Prime Mall'dan oluşan iki Alışveriş Merkezi (AVM) yatırımı yapan Prime Development'ın Genel Müdürü Artuğ Çetin, Suriye'ye vizenin kaldırılması ile birlikte ünlü markaların bölgeye ilgisini arttığını söyledi.
YEREL GİRİŞİMCİ İLE BULUŞMA

Artuğ, şu anda kiralama sürecinde olan İskendurun Prime Mall'de franchise vermek isteyen Vakko, Polo Garage Derimod, Benetton ve Nike gibi dünyaca ünlü 30 marka temsilcilerinin bugün İskendurun'da olacağını duyurdu. 1. Franchise Günlerinde biraraya gelecek sözkonusu 30 marka temsilcisi yerel girişimcilerle birlikte iş geliştirme olanaklarını tartışacak. 1. Franchise Günleri kapsamında Prime Development üst yönetiminin yanı sıra Jones Long LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, Birleşik Markalar Derneği üyesi Burhan Özkan, DeFacto Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Özen ve projeye destek veren İskenderun Belediyesi ve İskenderun Ticaret Odası temsilcileri de birer konuşma yapacak. Prime Development Genel Müdürü Artuğ Çetin, Franchise Günlerinin perakende sektörü ve yerel girişimciler için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. SURİYE İLE ZİYARETÇİ SAYISI 3 KAT ARTACAK

Artuğ Çetin Suriye ile vize uygulamasının kaldırılmasıyla, açacakları alışveriş merkezlerine ilginin arttığını belirterek, Suriye etkisiyle birlikte Prime Mall İskenderun'da tahmini ziyaretçi sayımız en az 3 kat artacaktır. Markaların da ilgisi arttı. Prime Mall İskenderun 6 ay sonra açılacak olmasına rağmen kiralamada yüzde 50 oranına ulaştık dedi.

Sabah Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler Prime Mall, markalarla yerel yatırımcıyı buluşturacak

  

ALIŞVERİŞ merkezi yapım ve yönetim hizmetleri veren Prime Development, ülkemizde ilk kez düzenlenecek 'Franchise Günleri' projesiyle perakende sektörünün önemli markaları ile yerel girişimcileri İstanbul Prime Mall'da yer alabilmek amacıyla karşı karşıya getirecek.  27 Ekim'de gerçekleşecek buluşmaya Vakko, Derimod, Benetton, Nike, Tekin Acar ve McDonald's'ın da aralarında bulunduğu önemli markalar katılacak. Prime Development Genel Müdürü Artuğ Çetin, yaklaşık 6 ay sonra açılması planlanan İskenderun Prime Mall AVM'nin yüzde 50'den fazlasının şimdiden kiralandığını belirtti. Türkiye- Suriye arasındaki vizenin kaldırılmasına da değinen Çetin, 'Bu uygulama, bölgenin ekonomik canlanmasını hızlandıracak önemli bir yatırım olacak' diye konuştu. Çetin, Prime Development'ın bir diğer yatırımı olan Antakya Prime Mall'un da mimari projesiyle geçen hafta International Property Awards kapsamında 'Avrupa ve Türkiye'nin en iyisi' ödülünü aldığını sözlerine ekledi.

Akşam Perakendeciler Suriye pazarını keşfediyor Prime Development Genel Müdürü Artuğ Çetin, Suriye ile Türkiye arasındaki vize uygulamasının kaldırılmasıyla, İskenderun ve Antakya'da açılacak AVM'lere olan ilginin arttığını belirtti. Çetin, Suriye ile vize uygulaması kalkmadan önce yaptığımız fizibilite çalışmalarında Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi 800 bin kişiye, Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi ise 700 bin kişe hitap etmekteydi. Suriye etkisiyle birlikte bu sayıların en az 3 kat artacağını düşünüyoruz dedi. Prime Mall İskenderun'da açılışa yaklaşık 6 ay olmasına rağmen, AVM'nin yüzde 50'sinin dolduğunu anlatan Çetin, Suriye'den gelecek ziyaretçiler için alışveriş ve turim paketlerinden oluşan organizasyonlar da yapacaklarını kaydetti. Prime Development ayrıca, perakende sektörünün önede gelen markalarıyla, yerel girişimcileri '1. Franchise Günleri' kapsamında bugün İskenderun'da biraraya getiriyor. 10 BİN DAVETLİ VAR

Vakko, Polo Garage, Derimod, Benetton, Nike, Converse, Mc Donalds, Tefal, Intersport, Tekin Acar gibi 30 markanın temsilcileri, yerel girişimcilerle birlikte iş geliştirme olanaklarını tartışacak. Çetin, kaç girişimcinin katılacağını kestiremediklerini ancak 10 bin adet davetiye gönderdiklerini dile getirdi.

Takvim
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Zonguldak Westa Mall Aralık Ayında Açılacak


Zonguldak'ta hayata geçirilen ve Aralık ayında hizmete açılması planlanan Westa Mall, RSG İç Mimarlık imzası taşıyor..

 

İç Mimar R. Semih Güven ve İç Mimar Didem Güven ortaklığındaki RSG İç Mimarlık tarafından iç mimari tasarımı yapılan Zonguldak Westa Mall isimli alışveriş merkezinin Aralık ayında hizmete açılması planlanıyor. 45 bin metrekarelik alana sahip  olan Westa Mall, farklı oluşumları aynı çatı altında topluyor. 
 
 
Radikal bir vizyon ile perakende deneyimi ile alışılagelmiş alışveriş deneyiminden uzak konsepti ile dikkat çeken Westa Mall, kullanıcıların daha kolayu kullanabilmesi için titizlikle tasarlandı. Yalın nitelikli ve göstyeriişli detayları ile dikkat çeken Westa Mall, doğal ve sıcak bir mekan haline getirildi.
 
13-03-2010
Bu haber toplam 35523 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?