En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.03.2018 11:45
IKEA 2010 Kataloğu Dikkat Çekiyor

IKEA 2010 Kataloğu Dikkat Çekiyor

IKEA Evinizin Herşeyi sloganıyla 2 binin üzerinde ürünün tanıtıldığı IKEA 2010 kataloğu farklı tarzları ve dekorasyon fikirlerini yansıtan 110 adet yaşam alanıyla birlikte geliyor.
Sıradışı tasarımların altına imza atan IKEA tasarımcıları 2010 kataloğunda birçok farklı ürünü sergiliyor. Farklı zevkler, farklı yaşam stilleri, farklı renkler IKEA 2010 kataloğunun ana temasını oluşturdu. Katalogda 500'ü yeni 2 binin üzerinde ürün tanıtılıyor.

Milliyet Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler IKEA kataloğunda fiyatlar iyice düştü Mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri IKEA, yeni kataloğunu Eylül ayında tüketicilerle buluşturuyor ve kapıdan kapıya ücretsiz olarak dağıtıyor. IKEA Evinizin Her şeyi sloganıyla 2 binin üzerinde ürünün tanıtıldığı IKEA 2010 bu yıl daha da düşük fiyata sunulan ürünleriyle dikkat çekiyor.IKEA Pazarlama Direktörü Senem Çakır IKEA 2010 Kataloğu bu yıl küçük bütçelerle evlerde yapılacak büyük değişikliklere dikkat çekiyor. Herkese uygun farklı çözümler ve farklı tasarımlarla bu yıl da tüm müşterilerimize IKEA'ya gelin ve evinizi kendi zevkinize ve bütçenize göre döşeyin diyoruz. Katalogta da belirttiğimiz gibi bu yıl da yine fiyatlarımız 1 yıl boyunca sabit. Üstelik biz fiyatlarımızı yükseltmeyeceğimizi vaat ederken daha da düşük fiyatlar için çalışıyor ve mümkün olan indirimi fiyatlarımıza yansıtıyoruz dedi.

Vatan 2010 kataloğunda 2 bin ürün var  

 

Mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri IKEA, yeni ürün kataloğunu tüketicilerle buluşturdu. 

 

'IKEA Evinizin Her Şeyi' sloganıyla tasarlanan 500'ü yeni 2.000'in üzerinde ürünün tanıtıldığı IKEA 2010 Kataloğu kapıdan kapıya ücretsiz olarak dağıtılıyor. Katalogda farklı tarzları ve dekorasyon fikirlerini yansıtan 110 adet yaşam alanı yer alıyor. Farklı zevkler, farklı yaşam stilleri, kataloğun ana temasını oluşturuyor.

Zaman


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA'nın Mobil Uygulaması Çıktı


İsveçli mobilya devi IKEA'nın cepten alışveriş avantajı sunan mobil uygulaması ücretsiz olarak Google Play ve App Store'dan indirilebiliyor..

 

43 ülkede 235 mağazası ile mobilyadan dekorasyona, ev tekstilinden yapı ürünlerine evlerde - ofislerde ihtiyaç duyulan hemen her şeye uygun fiyat ile sahip olma  avantajı sunan IKEA'da cep telefonu ile de alışveriş yapmak artık mümkün.

 

IKEA'nın mobil alışvriş imkanı sunan mobil uygulaması ücretsiz olarak Google Play ve App Store'dan indirilebiliyor.

 

28-03-2010
Bu haber toplam 13827 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?