En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 02:13
Historia Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

Historia Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

Fatih Aksaray'da Bulunan Historia Alışveriş ve Kültür Merkezine Nasıl Gidilir ?

Avrupa yakası Fatih ilçesi Vatan caddesinde bulunan Historia Alışveriş ve Kültür merkezine E-5 otoyolu üzerinden ulaşmak istiyorsanız, Edirnekapı'yı geçtikten sonra Aksaray-Esenler yönüne, yani sağa giriş yapcaksınız. Ardından ilk sola gireceksiniz, bu yolu direk takip ederseniz sol kolunuzun üzerinde Historia Alışveriş merkezini göreceksiniz.

Eğer Eminönü'nden geliyorsanız, Unkapanı köprüsünden Aksaray istikametine doğru gideceksiniz, Aksaray-Beyazıt kavşağındaki ışıklardan sonra ilk sağa girerek devam ederseniz sağ kolunuzun üzerinde Historia alışveriş merkezini görebilirsiniz.

Historia'ya Nasıl Gidilir ?


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Historia AVM'den 14 Şubatta Sevgililere Sürpriz


Historia AVM Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde sabah saatlerinden itibaren ünlü DJ Eray Gee en sevilen aşk şarkılarını çalacak
Çeşitli yarışmalar ile sürpriz hediyeler kazanacak olan sevgililer, 2010 aşk fallarına da baktıracak.  Historia AVM Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde sabah saatlerinden itibaren ünlü DJ Eray Gee en sevilen aşk şarkılarını çalacak. Grup Sentez'in canlı müzik performansı ile söyleyecekleri Türkçe ve yabancı şarkılar sevgililer arasındaki romantizmi arttırırken alışveriş edenlere de keyifli molalar yaşatacak.  Ufuk Tan'ın sunumu ile çiftler arasında yapılacak eğlenceli yarışmalar eşliğinde kazananlara hediyeleri sunulacak. Ancak çiftler için asıl sürpriz; Astrolog Erkan'ın çiftlerin uyumu, burçları ve 2010 aşk falları hakkında söyledikleri olacak. Canlı müzik eşliğinde tango, vals ve çaça dans gösterilerinin yapılacağı etkinlik sevgililerin aşk falları ile devam edecek.  14 Şubat 2010 Pazar günü saat 10:00 ile 20:00 arasındaki program ise şöyle:DJ Eray GEE Sunucu Ufuk Tan ile sevgililere yarışmalar ve sürpriz hediyelerAstrolog Erkan'dan sevgililere aşk falı Grup Sentez'den canlı müzik performansı (Türkçe&yabancı şarkılar)Grup Vale'den canlı müzik eşliğinde vals, tango ve çaça dans performansları sergileyecek.
03-06-2010
Bu haber toplam 34632 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?