En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.02.2018 20:25
Hangar Ayakkabı Şubeleri

Hangar Ayakkabı Şubeleri

Hangar ayakkabı kalitesiz çin malı ayakkabılarına karşı yerli üretim kaliteli ayakkabı , bedavadan biraz pahalı sloganıyla üretim yapmaktadır

Tamamı yerli ayakkabılarla yola çıkan Hangar Ayyakkabı, ucuz ve kalitesiz Çin üretimine karşı dur dedi.  13 YTL’e gündelik ayakkabı, 2 YTL’e terlik, 32 YTL’e çizme satan Hangar Ayakkabı, dar ve orta gelirli vatandaşın uğrak yeri oldu. Sizde kesenizi düşünüyorsanız aradığınız ayakkabıyı hem ucuza almış olacak, hem de kalitesiyle aldığınız ürün uzun ömürlü olacaktır. Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Selçuk, diğer markaların pahalı fiyata sattığı ürünlerle Hangar Ayakkabının kalitesi arasında hiç bir fark olmadığını söylüyor.

Ulaşılması zor bir hedefe, kalitesinden sapmadan gelen Hangar Ayakkabı Türkiye’nin gururu oldu. 12 yıldan bu yana %100 yerli üretim yapan Hangar Ayakkabı, ürünün kalitesine çok önem veriyor. Fiyatların düşük olmasının tek sebebi ise, ürünlerin kendi tesislerinde üretilerek, ithalat masraflarının olmamasıdır. Türkiye’nin tüm geneline yayılan Hangar Ayakkabı’nın, 180 adet mağazası bulunuyor. Şu an ise Türkiye’deki en büyük ayakkabı üreticisi konumundadır.

 

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
21-04-2009
Bu haber toplam 340935 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?