En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.02.2018 05:38
Hangar Ayakkabı

Hangar Ayakkabı

Türkiye'nin en büyük ayakkabı üretici mağazalarından olan Hangar mağazaları sunduğu ucuz fiyatlı ürünleriyle adını duyuruyor. Neredeyse her bölgede bulunan bayi sayısı 150 yi geçmiştir.

İnsanlara çok ucuz fiyatlarla ayakkabı sunuluyor olması mağazanın cazip gelmesine ve satışların artmasına neden oluyor. "Çin'e kafa tutan adam!" sloganıyla çıkan Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Selçuk 5-10 lira gibi düşük fiyatlarla  Hangar mağazalarında ayakkabı satıyor. 

Ancak 2012 yılında firma yüklü borçlar altına girdi.. O dönemde açıklama yapan Alparslan Selçuk sektörün sıkıntı içerisinde olduğunu ve devletin yeterli önlem almadığından yakınmıştı. piyasaya yaklaşık 40 milyon liralık borçlarının olduğu konuşuluyordu.Alparslan Selçuk tam borcu söylemese de bu bilgiyi de yalanlamamıştı.

Hala Hann-gar tabelalarıyla mazağalar satışa devam etmektedir.Türkiye şartlarında halkın ucuz herşeye yöneldiği gibi ayakkabı sektöründe de bu fiyatlar insanların ilgisini çekmeye devam edecektir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İflas Erteleme Talebinde Bulunan Koçoğlu İnşaat'a Kayyum Atandı


Daha önce iflas erteleme talebinde bulunan Koçoğlu İnşaat'a Kayyum atandığı, ilgili davanın ise Ankara 11. Asliye Ticaret Mahkemesi'nde 6 Ekim 2016 tarihinde görüleceği öğrenildi..

 

 
Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları arasında yer alan ve daha önce iflas erteleme talebinde bulunan Koçoğlu İnşaat'a kayyum atandığı açıklandı. Tensip kararı ile atanan kayyumlara İİK'nın 179'a-I maddesi uyarınca yönetim kurulu kararlarını onaylaması yönünde yetki verilirken Ankara 11. Asliye Ticaret Mahkemesi açıklamasına göre açılan davanın duruşmasının ise 6 Ekim 2016 tarihinde görüleceği öğrenildi.
 
Habertürk'te yer alan habere göre, Mersin'deki Çukurova Havalimanı ihalesini 2013 yılında kazanan  ve mayıs 2013'te havalimanının temelini atan Koçoğlu İnşaat, toplamda 357 milyon Euro yatırım bedeliyle 3 yılda tamamlanması gereken Çukurova Havalimanı projesi ile mali sıkıntoya düşmüştü.
 
9 Eylül 2011 tarihinde Yap-İşlet-Devret modeli ile temeli atılan Sabuncubeli Tünel çalışmalarını da Kasım 2014 tarihinde iflas talebi ile durduran Koçoğlu İnşaat'ın bağlı olduğu Koçoğlu Grubu'nun inşaat sektörü dışında da  enerji, inşaat, havacılık ve turizm alanlarında faaliyet gösteridği biliniyor.
 
26-09-2013
Bu haber toplam 13485 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?