En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 16:33
Hangar Ayakkabı Akhisar Bayisi

Hangar Ayakkabı Akhisar Bayisi

Bedavadan daha ucuz sloganı ile Türkiye' de bir çok şubesi olan Hangar ayakkabı 155. şubesi Akhisar' da açıldı.

Bedavadan daha ucuz sloganı ile Türkiye' de bir çok şubesi olan Hangar ayakkabı 155. şubesi Akhisar' da açıldı. Açılışa Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çakmak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı  Türk malı üreterek bir kadın girişimcinin kentimizde işyeri açması bizleri onurlandırdı. Hayırlı işler diliyoruz  dedi.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Hangar Ayakkabı Akhisar Bayii Aynur Atan, 'bedavadan biraz pahalı' sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, 4,90 TL'ye bayan ayakkabısı sattıklarını söyledi. Aile firması olarak kurulan Hangar Ayakkabı'nın Çin'den gelen ucuz malların Türk piyasasındaki etkisini gidermek için ayakkabı yan sanayicileri ile ortaklaşa hareket ettiğini ifade eden Atan, Hangar Ayakkabı olarak yan sanayicilerin fikirlerini dinliyoruz ve her zaman dayanışma içindeyiz. Eskiden 12 ile 24 ay vadelerle çalışan yan sanayicilere biz, neredeyse peşin olarak iş yaptırdık. Firma genel merkezi olarak şu an 50 kadar yan sanayi ile çalışıyoruz. Bugün 4.90 TL'ye bayan ayakkabısı satıyoruz. Bu fiyata Çin'den kalitesiz mal getirmek bile mümkün değil  dedi.

Akhisar halkına kaliteli ve ucuz ürün satmayı taahhüt ettiklerini ifade eden Hangar Ayakkabı Akhisar Bayii İşletme sorumlusu Aynur Altan, Akhisar halkının mağazalarına beklediklerini söyledi. Yapılan konuşmanın ardından Hangar Ayakkabı Akhisar Bayii hizmete açıldı.

İlk günde ellerindeki tüm stokların yarısının bittiğine vurgu yapan Bayi işletmecisi Atan  ilk gün büyük bir talep ile karşılaştık, bundan sonra da aynı fiyatlarla devam edeceğiz  dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
23-04-2009
Bu haber toplam 24333 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?