En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 23:27
Hangar Artık Kilo İle Ayakkabı Satıyor

Hangar Artık Kilo İle Ayakkabı Satıyor

Kilo ile satış kampanyasında bin kişilik istihdamın korunması hedefleniyor. Ayakkabı üreticisi Hangar Ayakkabı, Şişli mağazasında kilo ile ayakkabı satışına başladı.
Kilosu 5 liradan satılacak olan ayakkabının tanesi 2 - 2.5 liraya gelirken, kiloya yaklaşık 2 - 2.5 çift ayakkabı düşüyor. Bu kapsamda mağazanın bir bölümünün kilo ile satılacak ayakkabılara ayrıldığını söyleyen Hangar Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Selçuk, 5 ton ayakkabının satışa çıkarılacağını açıklayarak, 'Bu sayede hem makinelerin çalışması sürdürülecek hem de işçi çıkartmanın önüne geçilecek' dedi. STOK YOK, 15 ŞUBATA KADAR

Ayrıca kampanyanın başlayacağı cumartesi gününden itibaren Türkiye'deki tüm Hangar Mağazaları'nda yeni sezon çizme, bot ve spor ayakkabıların 10 TL'den satışa sunulacağını açıklayan Selçuk, satışa sunulan ürünlerin stoklarla sınırlı olmadığını, 15 Şubat 2010 tarihine kadar bu fiyatların geçerli olacağını açıkladı.UCUZLUKTA ÇİN'İ YENDİK

Bu yıl Çin'i ucuz ayakkabı satışında yendiklerini dile getiren Selçuk, 'Çin'i ucuz ayakkabıda yendik. Onların ucuz ve kalitesiz ayakkabılarına karşı biz de ucuz ayakkabı ürettik ve sattık. Ama bizimki insan sağlığını tehdit eden kimyasal ürünleri içermeyen kaliteli yerli ürünlerden oluşuyor'  ifadelerini kullandı.HERKESİN BİR SEPET DOLDURMA HAKKI VAR

HANGAR'IN yıllık 15 milyon çift ayakkabı üretimi gerçekleştirdiğini söyleyen Selçuk, kampanyanın dönemsel olarak büyük mağazalarda gerçekleştirileceğini söyledi. Selçuk, şunları söyledi: 'Mağazamızda kiloyla satılan ayakkabı reyonunda herkese bir sepet doldurma hakkı vereceğiz. Sepette kaç çift var Diyelim ki 10 - 15 çift. Bu bir sepet ayakkabı da yaklaşık 5 kilo civarı olacak. Kilosu 5 liradan, 5 kilo için 25 lira ödenmiş olacak. Hassas terazide gramı gramına ödeme yapılacak.' Kiloyla ayakkabı satışının şimdilik 6 büyük mağazada gerçekleştirileceğini anlatan Alpaslan Selçuk, ilki Şişli mağazasında gerçekleşecek olan kiloyla ayakkabı satışının daha sonra Bakırköy, Avcılar, Kartal, Eskişehir ve Adapazarı'nda son bulacağını belirtti.

Akşam Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler Hangar kilo ile ayakkabı satacak  Hangar Ayakkabı, Şişli mağazasında kilo ile ayakkabı satışına başlayacak. Kilosu 5 liradan satılacak olan ayakkabının tanesi 2-2.5 liraya gelirken, kiloya 2-2.5 çift ayakkabı düşecek. Hangar Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Selçuk, kilo ile satılacak miktarın 5 ton olacağını belirtti. Selçuk Kiloyla satılan ayakkabı reyonunda herkese bir sepet doldurma hakkı vereceğiz� dedi. Selçuk, kiloyla ayakkabı satışının daha sonra Bakırköy, Avcılar, Kartal, Eskişehir ve Adapazarı'nda son bulacağını belirtti.

Star
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şişli'deki 4 Gökdelenin İnşaatı Durduruldu


Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin binalarının bulunduğu Bulgar Vakfı arazisi üzerinde Taş yapı tarafından inşa edilmekte olan 4 gökdelenin inşaat çalışmaları Şişli Belediyesi ekiplerince durduruldu..

 

Taş Yapı'nın Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin binalarının bulunduğu Bulgar Vakfı arazisi üzerinde hayata geçirmeyi planladığı 37 katlı 4 gökdelenden meydana gelen proje Şişli Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri tarafından durduruldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı 2 No'lu Koruma Kurulu'nun verdiği karar kapsamınhda inşaatı durdurulan gökdelen projesinin belediye binasının hemen yanında yer alan şantiyesi mühürlendi.

 
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Seçme, Şişli bölgesinden sorumlu olan 2 No'lu Koruma Kurulu'nun Şişli Belediye Başkanlığı, Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne dağıtımlı bir yazı gönderdiğini, kendilerinin de yazının gereğini yerine getirdiğini, inşaatın planlandığı aland abir okul odluğunu ve o okulda eğ,itim öğretimin hala devam ettiğini, çocukların güvencesi iel ilgili ne olacağının  netleşmesi gerektiğini, firmanın söz konusu alana girme hakkı olmadığını söyledi.
 
 
Konuyla ilgili Şişli Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise izin verilen alanda belediyenin hizmet binasının üçte birinin bulunduğunu ve bakanlık aleyhine 16 ayrı dava açıldığını, tüm bu gelişmeler yaşanırken inşaat firmasının inşaat çalışmalarına başladığı ve en önemlisi Şişli gibi yeşili az olan bir ilçede 200'e yakın yetişkin ağacın söküldüğü, yeşil alanların hafriyat alanına dönüştürüldüğü, projenin daha önce de 24 Kasım tarihinde durdurulduğu ancak durdurma işleminin ertesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın  imara ilişkin her türlü işlem yetkisinin kendilerine ait olduğunu belirterek projedeki durdurma kararının kaldırılmasını talep ettiği belirtildi.
17-03-2010
Bu haber toplam 24429 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?