En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 28.03.2015 20:49
Haluk Gürşen: Hilton'u Gaziantep'te Açıyoruz

Haluk Gürşen: Hilton'u Gaziantep'te Açıyoruz

Gaziantep'te yaklaşık 5 yıldır uygun yer aranan ancak bir türlü bulunamayan Hilton Oteli için nihayet yer bulundu.
Hilton Yatırımlar Koordinatörü Haluk Gürşen, 3 farklı yer tespit ettiklerini, son kararlarının kısa süre içinde vererek inşaata başlayacaklarını belirtirken, otelin 2 yıl içinde açılacağını söyledi. Böylece 5 yıldızlı otel zincirlerinin ilgisini çeken Gaziantep'in beşinci 5 yıldızlı oteli Hilton olacak.Arazilerin mevkileri konusunda bilgi vermek istemeyen Gürşen, Oteli aslında çok daha önce yapmayı planlıyorduk. Bulduğumuz arsalardan hep imar sorunları çıktı. TCDD'nin arsaları için çabaladık ancak o da olmadı. Şimdi 3 uygun arsa bulduk. Bunlardan birinde karar kılıp inşaata kısa sürede başlayacağız ve 24 ay içinde tamamlayacağız dedi.Gürşen, Gaziantep Hilton yatırımının maliyetinin 20 milyon dolar olacağını kaydetti. Ayrıca uluslararası bir otel zincirinin de yatırım için belge aldığı kaydedildi.

Güney YILMAZ-Akşam
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

E7 Grup, SKY Tower Oteli'ni 5 Şubat'ta Tanıtacak


E7 Grup Düzce - Akçakoca'da, devr-i tatil konsepti ile hayat geçirdiği Sky Tower Otel'ini, 5 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştireceği lansman toplantısında tanıtacak..

 

Turizm, inşaat, enerji ve yapı market sektörlerinde faaliyet gösteren E7 Grup, devr-i tatil konseptiyle hayata geçirdiği 5 yıldızlı Sky Tower Otel projesini, 5 Şubat 2015 Perşembe günü saat 10:00-12:00 arasında Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'ta yapılacak toplanı ile tanıtacak.
 
E7 Grup CEO'su Ersin Aydeniz'in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan lansman toplantısında Sky Tower Otel'in 2015 hedefleri ve devr-, tatil konsepti de açıklanacak. 
 
Düzce - Akçakoca'da hayata geçirilen Sky Tower Oteli, yıllık 110 milyon liralık ciro hedefi ile hizmet veriyor.
 
19 katlı tek blok olarak denize sıfır konumda yükselen Sky Tower Oteli'nde v bulunuyor. 33 bi metrekare kapalı alana ve 17 bi metrekarelik bahçeye sahip olan otel kongre, spa ve sahil oteli olarak tasarlandı.
27-03-2010
Bu haber toplam 10062 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?