En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.02.2018 17:14
Godiva'nın İlk Mağazası Nişantaşı'nda Açıldı

Godiva'nın İlk Mağazası Nişantaşı'nda Açıldı

Ülker'in, 2007 yılında bünyesine kattığı lüks çikolata markası Belçikalı Godiva'nın, Türkiye'deki ilk mağazası, İstanbul Nişantaşı'nda kapılarını açtı.

Yıldız Holding Ülker Grubu Başkanı Ali Ülker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Godiva'nın Türkiye'ye resmen geldiğini belirterek, ilk mağazanın Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde açıldığını bildirdi.

Godiva'nın Brüksel'de üretime devam ettiğini, sendika ile yaşanan pürüzün de giderildiğini belirten Ülker, Belçikalı'ların yabancı sermayeye çok sıcak davrandığını, fabrikada yaşanan problemin ise sezon dışında olduğu için üretime etkisinin bulunmadığını anlattı. Godiva'nın artık Türkiye'ye resmen geldiği bilgisini veren Ülker, şunları kaydetti: ''Türkiye'de ilk Godiva mağazası Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde açıldı. Godiva Türkiye'de çok sık soruluyordu. İnsanlar Godiva çikolatalarını yurt dışı seyahatlerinden dönüşte getirebiliyordu. Şimdi rahatlıkla ulaşabilecekler. Godiva'yı İstanbul'da iki lokasyonda düşündük. Biri Nişantaşı diğeri ise Akmerkez...

Türkiye pazarında Godiva bir ihtiyaçtı. Daha prestijli ikramlık bir ürün arandığı zaman Godiva burada önemli bir rol oynayacak. Ülker Golden ise farklı bir segmentte yer alıyor. Godiva ise çok farklı bir alan, özel günler için.''


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ülker Bisküvi'den Sermaye Artırımı


Ülker Bisküvi, ödenmiş sermayesini 342 milyon liraya yükseltecek.
Ülker Bisküvi ödenmiş sermayesini 73.4 milyon lira artırarak 342 milyon liraya yükseltme ve intifa senetlerinin kaldırılması yönündeki kararını olağanüstü genel kurulda onaya sunacak.
 
Reuters'ın haberine göre; şirketten dün akşam KAP'a yapılan açıklamada, sermaye artışında mevcut ortakların rüçhan haklarının tamamen kısıtlanacağı ifade edilerek, "Sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek olan 73.4 milyon TL tutarındaki C grubu hamiline yazılı payların nama yazılı intifa senedi ve A ve B Grubu imtiyazlı hisse senedi sahiplerine, intifa senetleri ve temettü imtiyazlarının kaldırılması karşılığında ve imtiyazlı hisse sahiplerine kaldırılan imtiyazları, intifa senedi sahiplerine kaldırılan senetleri nispetinde ve kayden dağıtılmasının onaylanması" 19 Mart'ta gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurulun gündem maddesi olarak belirtildi.
 
Bu arada JP Morgan, Ülker Bisküvi hisselerini değerlendirmeye "nötr" tavsiyesiyle başladı.
07-09-2010
Bu haber toplam 17676 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?