Anasayfaya Dön » Sektörel 25.10.2014 10:02
Gencallar Bağcılar Mağazası Açıldı

Gencallar Bağcılar Mağazası Açıldı

Bağcılar’da 4 bin metrekarelik 5 katlı yeni mağazanın açılışını Devlet Bakanı Faruk Özak ve Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal gerçekleştirdi

Perakende hazır giyim sektöründe çok katlı mağazacılık anlayışıyla hizmet veren Gencallar, Bağcılar’da İstanbul’daki yedinci mağazasını açtı. Açılışı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ve Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal gerçekleştirdi.

Açılışta bir konuşma yapan Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal ise yeni mağaza yatırımları ile hedef büyüttüklerini söyledi.

İstanbul Bağcılar’da dün açılan 5 katlı mağaza ile İstanbul’daki mağaza sayısını yediye çıkaran Gencallar, sektörde hızla pazar payını artırıyor. Bu yeni mağaza ile Gencallar toplam satış alanını yüzde 40 oranında büyütürken, mağazalarında 200 yerli ve yabancı marka ve 10 bin çeşit ürün ile müşterilerine hizmet veriyor. 35 yıllık mağazacılık tecrübesine sahip olan Gencallar, 2011 yılında da yatırımlarına devam ediyor.

YARIM MİLYONU AŞKIN KART MÜŞTERİSİ

Türkiye’de ilk özel kart uygulamasını başlatan mağazalardan biri olan Gencallar, yeni mağazasında da yine en uygun fiyat ve en iyi taksit seçenekleriyle tüketiciye hizmet verecek.

500 bini aşkın özel kredi kartlı müşteri sayısının 2011 yıl sonuna kadar 600 bine yükselmesini hedefleyen Gencallar, bayan, erkek, çocuk, ayakkabı, spor, kozmetik ve aksesuar reyonlarında açılış nedeniyle özel promosyonlar ve indirimler yaptı.


07-03-2011
Bu haber toplam 29286 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?