En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.02.2018 09:05
Gencallar Bağcılar Mağazası Açıldı

Gencallar Bağcılar Mağazası Açıldı

Bağcılar’da 4 bin metrekarelik 5 katlı yeni mağazanın açılışını Devlet Bakanı Faruk Özak ve Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal gerçekleştirdi

Perakende hazır giyim sektöründe çok katlı mağazacılık anlayışıyla hizmet veren Gencallar, Bağcılar’da İstanbul’daki yedinci mağazasını açtı. Açılışı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ve Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal gerçekleştirdi.

Açılışta bir konuşma yapan Gencallar Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Gencal ise yeni mağaza yatırımları ile hedef büyüttüklerini söyledi.

İstanbul Bağcılar’da dün açılan 5 katlı mağaza ile İstanbul’daki mağaza sayısını yediye çıkaran Gencallar, sektörde hızla pazar payını artırıyor. Bu yeni mağaza ile Gencallar toplam satış alanını yüzde 40 oranında büyütürken, mağazalarında 200 yerli ve yabancı marka ve 10 bin çeşit ürün ile müşterilerine hizmet veriyor. 35 yıllık mağazacılık tecrübesine sahip olan Gencallar, 2011 yılında da yatırımlarına devam ediyor.

YARIM MİLYONU AŞKIN KART MÜŞTERİSİ

Türkiye’de ilk özel kart uygulamasını başlatan mağazalardan biri olan Gencallar, yeni mağazasında da yine en uygun fiyat ve en iyi taksit seçenekleriyle tüketiciye hizmet verecek.

500 bini aşkın özel kredi kartlı müşteri sayısının 2011 yıl sonuna kadar 600 bine yükselmesini hedefleyen Gencallar, bayan, erkek, çocuk, ayakkabı, spor, kozmetik ve aksesuar reyonlarında açılış nedeniyle özel promosyonlar ve indirimler yaptı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA Hindistan'da 24 Mağaza Açacak


Bir yıl içinde Hindistan'daki ilk mağazasını açmayı ve birkaç yıla kadar toplam 24 mağaza ile Hindistan'da faaliyet göstermeyi hedeflediğini açıklayan IKEA sayesinde Hindistan'da kadınların çalışmasını engelleyen yasalar da değişmeye başladı..

 

İsveçli mobilya devi IKEA, dünyanın en kalabalık ülkelerinden Hindistan'a girmeye hazırlanıyor. Bir yıla kadar Hindistan'daki ilk mağazasını açacağını duyuran IKEA, Hindistan pazarındaki mağaza sayısını birkaç yılda 24'e çıkarmayı hedeflediğini bildirdi.
 
IKEA'nın Hindistan pazarına ilişkin hedefleri arasında başta yönetim kademesi olmak üzere çalışanlarının en az yarısının kadınlardan oluşturulması geliyor. Ancak kadın  çalışan konusunda IKEA'nın önünde hem yasal hem de sosyal çok sayıda engel mevcut. Kadın nüfusunun üçte birinden daha azının evinin dışında iş yaşamında yer alabildiği Hindistan'da kadınların akşam saat 8'den sonra perakende piyasasında çalışması da yasak.
 
Bu engellere rağmen IKEA'nın mağaza açmayı hedeflediği eyaletlerde şimdiden söz konusu yasa ve yasaklarda kadınlar lehine gelişmeler yaşanırken IKEA mağazası açılacak olan ilk 2 eyalette  söz konusu yasa tamamen değiştirilirken 2 eyalette de yasa değişikliği önergesinin  eyalet parlamentolarında görüşülmek üzere gündeme alındığı öğrenildi.
 
Hindistana kadınları iş piyasasına çekmenin olumlu olduğunu gösterebileceklerini söyleyen IKEA'nın İletişim Şefi Patrik Antoni, gece saat 23.00 a kadar çalışabilecek kadınlar için evlerine personel servisi düzenleyeceklerini de söyledi.
07-03-2011
Bu haber toplam 30792 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?