En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.02.2018 05:27
Gaziantep'te Bellona Mağazası Açıldı

Gaziantep'te Bellona Mağazası Açıldı

Bellona'nın Türkiye genelinde 744. mağazası, Gaziantep'te Hamdi Kutlar Caddesi üzerinde düzenlenen törenle hizmete girdi. Fındıkoğlu Ticaret Ltd. Şti. tarafından açılan toplam 1,600 metre karelik alanda 7 kattan oluşan showroomda, oturma grupları, panel mobilya, yatak ve bazalar, halılar ve ev tekstili ürünleri satılıyor.
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, törende yaptığı konuşmada, holding bünyesinde yer alan Bellona'nın büyümesini sürdürdüğünü, Gaziantep'teki bu mağazanın ülke genelindeki 744. Bellona mağazaları olduğunu söyledi.Aynı gün Ankara, Trabzon, Sinop, Rize ve Gaziantep'te açılışları olduğunu belirten Boydak, Açılışlara yetişemiyoruz, açılışlardan açılışa koşturuyoruz dedi.Hacı Boydak, Türkiye;de en büyük 500 şirket sıralamasında her yıl üst sıralara çıktıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:Bu yıl hedefimiz, Türkiye'de en büyük 100 şirket içinde olmak. 6 aydan beri cirolarımız çok iyi gitti. Hükümetimize ve ekonomi bakanlarına çok teşekkür ediyoruz. KDV indirimi bize ilaç gibi geldi. Bu yıl grup olarak yüzde 13 büyüme hedefliyorduk, şimdiden yüzde 13 büyüme hedefimizi gerçekleştirdik. Türkiye'nin kalkınması, üretimde ve ihracatta. Başka sansımız yok. Biz de özel sektör olarak sorumluluğumuzun bilinci içindeyiz. Hem ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını hem rakamlarımızı artıracağız. Bu yıl grup olarak ilave 600 kişi istihdamımız oldu.Bununla da gurur duyuyoruz.Boydak, önümüzdeki aylarda dünyadaki ekonomik sıkıntının biteceğine inandıklarını da kaydetti.Fındıkoğlu Ticaret Ltd. Şti'nin sahibi Hacı Işık ise toplam 1,600 metrekarelik alanda hizmet verecekleri 7 katlı Bellona Showroom'da bütün ürünlerin satılacağını belirterek, Yaklaşık 30 yıldan beri beyaz eşya sektöründe hizmet veriyoruz. Bulunduğumuz bölgede mobilya konusunda da bir eksiklik hissettiğimiz için bu mağazayı açmaya karar verdik. Bu bölgedeki en büyük showroom mağazasını açtık dedi.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bellona'dan Şubat Kampanyası


Bellona, Şubat ayına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında boyunca Beta Kanepe ve Majör Takıma çok özel fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor..

 

Ev modasında benzersiz tasarımları, ürün çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Bellona, Şubat ayına özel bir kampanya hazırladı. Bellona, Beta Kanepe ve Majör Takımda özel fiyatıyla evlerinize şıklık katıyor.
 
Sadece bir aylık bir süre zarfı için tüketicileri ile buluşacak olan kampanya dâhilinde Beta Kanepe 499 TL'den Beta Majör Takım ise 1.499 TL'den satışa sunuluyor. Bellona, 01 Şubat - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile ekonomik ürün tercih eden tüketicileri, evlerini yenilemek isteyenleri ve yeni bir ev kuracak olanları Bellona Mağazalarına davet ediyor.
19-03-2010
Bu haber toplam 16248 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?