En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.03.2018 15:54
Florya Ormanına Nasıl Gidilir ?

Florya Ormanına Nasıl Gidilir ?

Florya Ormanı Yol Tarifi

Eminönü-Sarayburnu yönünden Kennedy Caddesini takip edin. Daha sonra Havaalanını geçtikten sonra Halkalı caddesine geleceksiniz. 2-3 km sonra sağ tarafta Florya Ormanına girişini göreceksiniz.

E5 üzerinden geliyorsanız, Küçükçekmece gölünden hemen önce İstanbul Caddesine gireceksiniz 1-2 km sol tarafta


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Galatasaray, Riva ve Florya'dan 342 Milyon TL Kazandı


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Riva ve Florya arazilerinde hayata geçirilecek proje kapsamında kulüp kasasına 342 milyon lira girdiğini açıkladı..

 

 
Riva ve Florya projelerine ilişkin açıklamada bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi konusunda Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile yaptıkları proje kapsamında 7 Şubat 2017 tarihi  kulüp kasasına toplam 342 milyon lira para girdiğini açıkladı.
 
Başkan Dursun Özbek, Riva ve Florya projelerinin planlandığı şekilde devam ettiğini, sosyal medyada ve basında söz konusu projelerin ruhuna ters düşenyayınlar da yapıldığını, ancak söz konusu projeleri bugünkü yönetimin akıl etmediğini aksine 2005 yılından beri yapılmak istenen projeer olduğunu ve projelerin emlak geliştirme projeleri olduğunu belirtti.
 
Riva ve Florya projelerinde dün itibarıyla Galatasaray'ın kasasına 342 milyon lira para girdiğini söyleyen Başkan Özbek, söz konusu gelirin 315 milyon lirasının banka kredilerinin kapatılması için ayrıldığını, kalan 430 milyon lira civarındaki borcun da yakında yapılacak ihale sonucuunda elde edilecek gelir ile kapatılacağını belirtti.
09-06-2010
Bu haber toplam 32886 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?