En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 06:14
Flatofis'e Nasıl Gidilir ?

Flatofis'e Nasıl Gidilir ?

Flatofis'e Nasıl Gidilir ? ve Güzergahı

Otakçıklar Cad. No:78 34050 Eyüp/İstanbul
Tel: 0(212) 437 83 83
Faks: 0(212) 437 83 87
info@flatofis.com.tr

 

Flatofis'e Nasıl Gidilir ?


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Flatofis’te TL Bazında Kiralama Avantajı


Sinpaş Yapı'nın Haliç'teki projesi Flatofis, Türkiye'nin ilk A sınıfı yatay ofis projesi özelliğini taşıyor.

 

Büyük plazalardan, sıkışık iş ortamlarından bunalanlar, Sinpaş Yapı’nın Haliç’teki Flatofis projesiyle yeni bir iş ve yaşam alanına kavuşuyor. Çalışan mutluluğunun yanında, verimliliğini de artıran mimari tasarım ve hizmet anlayışıyla büyük ilgi gören Flatofis, dünyaca ünlü firmaların tercihi olmaya devam ediyor. 
 
Flatofis’te yer alan firmalar arasında; Pronet, Samsung, Centrum, Sadece Hosting, Teleperformance, Grupanya, Mondi, Bossa, One Agency, NGM, Fastcom,  Doğa Telekom, Indigo İstanbul,  Gefco, Treo, Branda Digital, Arzum bulunuyor. Schott, Cipro, Karal Mimarlık, Marchon Türkiye, Optomod’un da ofislerinin yer aldığı Flatofis’in yeme-içme bölümünde ise Burger King, Değirmen, Kampüs, Kumpir, Mamma Mia, Mambocino ve İbrahim Kutluay’ın ortağı olduğu. 
 
Farklı mimari yapısıyla ünlü dizilerin de tercihi…
Yatay ofis konseptinin yanında, yoğun iş temposu içinde çalışanların kendilerini doğayla iç içe hissedecekleri özel peyzajı, gün ışığından maksimum yararlanan mimarisi ve fitness, sauna, spa, havuz gibi özelliklerle de dikkat çeken Flatofis, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri ve Türk sinema filmleri tarafından da çekim mekanı olarak tercih ediliyor. İlk olarak Engin Altan Düzyatan ve Sedef Avcı’nın oynadığı Romantik Komedi filmine mekan olan Flatofis, bugün kadar Vodafone ve Eti markalarının reklam filmleri, Ezel, Sende Gitme, Seni Bana Yazmışlar ve Tövbeler Tövbesi gibi dizilerde de kullanıldı. Flatofis son olarak, Ozan Güven ve Özgün Namal’ın başrollerini paylaştığı Koyu Kırmızı dizisine ev sahipliği yapıyor. 
09-06-2010
Bu haber toplam 16278 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?