En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.02.2018 20:20
Fatih Karamancı: Firmalar Romanya Sektörüne Yönelmeli

Fatih Karamancı: Firmalar Romanya Sektörüne Yönelmeli

Para dergisinin haberine göre sıkıntılar Romanya'da yatırımları olan Türkleri de tedirgin etti.
Türkiye'nin en zengin işadamlarından Hüsnü Özyeğin yatırımları dondurma kararı aldığı kaydedilen habere göre çok sayıda işadamı da ülkeden ayrılma kararı aldı. Romanya'da hükümetin istifası ve hemen ardından alınan seçim kararı ülkeye yatırım yapan 5 bin Türk şirketini kara kara düşündürüyor. Türk-Rumen İş Konseyi Başkanı Fatih Karamancı ise yaşanan sıkıntılara karşın AB üyesi Romanya'nın altyapı ve üstyapıda ciddi fırsatlar barındırdığına dikkat çekerek, Acele karar vermeyin uyarısında bulundu. İtalyan, Alman, Fransız firmaların bu pazarda yer alabilmek için yarıştığına dikkat çeken Karamancı, konut ve altyapı inşasında, özellikle karayolu yapımında büyük fırsatlar olduğunun altını çizdi.

Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Fatih'te Bina Çöktü


İstanbul'un Fatih ilçesi Gedikpaşa Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı metruk bina büyük bir gürültüyle yola çöktü. Şans eseri ölen veya yaralanan olmayan olayda çevrede bulunan iş yerleri de zarar gördü..

 

İstanbul Fatih Gedikpaşa Neviye Sokak üzerinde bulunan ve uzun süredir boş durumda olan  binanın çökmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Emniyet şeridi içine alınan binada yapılan incelemede göçük altında kimse olmadığı belirlendi.
 
 
Binanın yıkıldığı sokak enkaz parçalarının yola saçılması sebebiyle kısa süreli olarak trafiğe kapatılırken çevre sakinleri binanın yağmur sonrasında yıkıldığını,  daha önceden yıkılma tehlikesine karşı boşaltılanbina için başka bir güvenlik önlemi alınmadığını belirtti.
 
 
 
28-03-2010
Bu haber toplam 11553 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?