En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 23:32
Eston Yapı'ya Yeni Genel Müdür

Eston Yapı'ya Yeni Genel Müdür

Eston Yapı Grubu'nun yeni Genel Müdür Ali Cenk Dönmez, Hedefim Eston’un büyüme ve gelişmesine olumlu katkıda bulunmaktır” dedi.

 

Yapı sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, yeni döneminde yeni hedefleri doğrultusunda Genel Müdür olarak atanan Ali Cenk Dönmez ile yoluna devam edecek. Eston’un rakiplerinden açık ara önde olduğunu belirten Dönmez, “47 yıllık geçmişinde, bugüne değin 15 adet projede 5 bine yakın konut üretimi gerçekleştiren Eston, hem üretim kalitesi, hem marka gücü, hem de projelerindeki yüksek karlılık oranları ile yatırımcısını mutlu etmektedir” dedi.
 
BAĞLI olduğu Zeytinoğlu Şirketler Grubu’nun finansal yükümlülükleri doğrultusunda, 2005 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ile bir protokol imzalayarak işbirliğine giren ve bu sayede yeniden büyüme sürecini yakalayan Eston, yeni hedefleri ve planlarına 2012 Nisan ayı itibariyle Ali Cenk Dönmez ile devam etmeye karar verdi. Eston’un yeni Genel Müdürü Ali Cenk Dönmez, “Hedefim Eston’un büyüme ve gelişmesine olumlu katkıda bulunmaktır” dedi.
 
Eston açık ara önde gidiyor
 
Eston Yapı Grubu’nun sektördeki marka bilinirliliğinin emsallerinden açık ara önde olduğunu belirten Ali Cenk Dönmez, “Birçok marka sektörde, farklı özellik ve standartlar sundukları projeler ile pazar arayışı içindedir. Artan rekabette bir adım öne çıkan projeler ise; özellikle, finansal gücü ve kurumsal yapısı ile markasını ispatlamış itibarlı firmalar ile birlikte ürün bazında tüketiciye diğerlerinden farklı alternatifler sunabilen markalara aittir. Ülkemizde markalı konut üreten inşaat firmalarının; gerek nitelikli konut üretimi anlamında gerekse üretilen konutların satış hızı anlamında, markasız emsal üreticilerden daha avantajlı oldukları kesindir. 47 yıllık geçmişinde, bugüne değin 15 adet projede 5 bine yakın konut üretimi gerçekleştiren Eston, emsallerinden açık ara öndedir” dedi.
 
Kaliteli üretim, marka gücü ve yüksek karlılık: Eston
 
Eston Yapı’nın hem üretim kalitesi, hem marka gücü, hem de projelerindeki yüksek karlılık  oranları ile yatırımcısını mutlu ettiğinin de altını çizen Dönmez, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Eston Yapı’nın ana felsefesi, ürettiği bahçeli konutlarla insanları tabiat ve toprak ile buluştururken, piyasaya, piyasanın dikte ettiği koşullara göre değil de ihtiyaca ve gerçek yaşam kriterlerine göre konut üretmek ve parayla satın alınamayacak olan bir yaşam tarzını sunmaktır. Eston sakinlerinin ne denli mutlu ve huzurlu şekilde yaşamlarını sürdürdüklerini anlamak için,  bahçelerinde bazen çim biçerken bazen çiçek dikerken, havuz başında keyifle dinlenirken, çocuklarını bahçelerinde özgür ve güvenli adımlarla koşar iken görmek yeterlidir. Bir noktayı da özellikle vurgulamak isterim ki, Eston’u rakiplerinden ayıran başlıca özellik bu farklılığı uygun fiyat ve ulaşılabilir şartlarla müşterilerine sunuyor olmasıdır.”

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Pana Yapı Brooklyn Dream'de Lansman Öncesi Fırsatlar İçin Son Günler


Pana Yapı tarafından Fikirtepe’de inşa edilecek olan Brooklyn Dream projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlar için son sünlere girildi.i

 

48 metrekare alanlı  1+0’dan, 244 metrekare alanlı 4+1 dairelere kadar, 5 farklı tipte tasarlanan dairelerin yer aldığı Brooklyn Dream projesinde konutların yanı sıra mağazalar, kafeler ve restoranlar da bulunacak. 2 blok olarak planlanan ve toplam 650 ünitenin yer alacağı Brooklyn Dream projesinde çeşitli sosyal olanaklar da bulunacak.
 
 
1+0- 48metrekare, 1+1 dairelerin 61-68 metrekare, 2+1 dairelerin  94-115 metrekare, 3+1  dairelerin 150 metrekare, ve 4+1 dairelerin ise 228-244metrekare alana sahip olduğu Brooklyn Dream projesinde Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Plan’ında Prestij Caddesi'nde konumlanıyor.
 
 
 
26-04-2012
Bu haber toplam 4038 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?