En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 15:54
Denizbank'tan Özel Emlakçı Paketi

Denizbank'tan Özel Emlakçı Paketi

Denizbank, Balıkesir Ayvalık'ta faaliyet gösteren emlak ofislerini araç sahibi yapacak yeni bir seçenek paketi sundu..

 

Denizbank Özel Emlakçı Paketi ile Balıkesir Ayvalık'ta faaliyet gösteren Emlak Ofisi sahiplerine araç sahibi olmalarına fırsatı sunuyor..
 
Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle bankacılık sektöründe farklı duruşuyla dikkatleri üzerinde toplayan Denizbank; emlak ofisi sahipleri ve gayrimenkul danışmanları için geliştirdiği yeni çözümleri Ayvalık Şubesinde, ilçede faaliyet gösteren emlak ofisleri sahipleri için düzenlenen kokteylli bir toplantıda anlattı. Denizbank Ayvalık Şube Müdürü Işıl Sümer, emlak ofislerini toplamda 15 bin lira avantajla araç sahibi yaptıklarını ve ilçe genelinde emlakçılıkla uğraşan tüm ofis sahiplerini bu kampanyadan yararlanmak üzere şubeye beklediklerini kaydetti.
 
Toplantıya katılan emlak komisyoncularını bilgilendiren Denizbank Mortgage Bölge Sorumlusu Güven Başar, bankalarının emlak sektörü için pazara sunduğu ve emlakçılara büyük avantajlar getiren birçok çözümü bulunduğunu söyledi. Özel Emlakçı Paketi ile birlikte indirimli faiz oranlarıyla ihtiyaç ve konut kredilerinin de sunulduğunu kaydeden Başar, “Özel faiz oranlarıyla, acil nakit ihtiyacına anında çözüm sağlayan ‘Kurtaran Hesap’da sunulan bir başka avantajı oluşturuyoruz. Ayrıca bankamızın Afili Bankacılık müşteri grupları arasında yer alan emlak ofisleri, gayrimenkul danışmanları ve ailelerine ayrıcalıklı hissetme imkânı sağlıyor” ifadelerini kullandı.
 
Güven Başar, kişiye özel bireysel danışmanlık hizmeti, şubede işlemlerde öncelik sırası, yatırım, kredi, mevduat ve sigorta ürünlerinde ayrıcalıklı fiyatlamalar, mortgage kredilerinde Afili’ye özel 25 yıla varan vadelerle en uzun vadeli kredi imkânı, yatırım ürünlerinde özel faiz oranları ve ücretsiz ya da indirimli bankacılık işlemleri gibi ayrıcalıklı hizmetler de Afili Bankacılık müşterilerine özel sunulduğunu da sözlerine ekledi.
 
EMLAKÇILARA YOĞUN İLGİ
 
Denizbank ve FIAT işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, Ayvalık Denizbank Şubesinde düzenlenen kokteylli toplantıda; FİAT’ın bölge bayisi Karahallılar Otomotiv yetkililerinin de katıldığı gözlenirken, Denizbank Ayvalık Şube Müdürü Işıl Sümer ile Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi Mehmet Ferit İşçimen’in toplantıya katılan Ayvalıklı emlakçıları en iyi şekilde ağırlamak için yoğun çaba göstermeleri ise dikkatlerden kaçmadı.
 
Kaynak:İHA

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut Kampanyasıyla 4 Bin 500 Konut Satıldı


1 Şubat'ta Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan 240 aya kadar vadeli konut satışı kampanyası kapsamında bugüne kadar toplamda 4 bin 500 konutun satışı gerçekleştirildi..

 

1 Şubat 2017 tarihinde başlatılan ve 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edeceği açıklanan konutta seferberlik kampanyası kapsamında bugüne kadar toplam 4 bin 500 konutun satıldığı belirlendi. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ve GYODER ile KONUTDER üyesi firmaların da projeleri lie desteklediği 240 aya kadar vadeli satış kampanyasında satılan konutların yüzde 53'ü 60 ay vade, yüzde 27'si 120 ay vade ile satıldı.
 
Kampanya kapsamında peşin alım oranı yüzde 10 olarak belirlenirken, 240 ayın da dahil olduğu 10 yıl üstü vadelendirme seçeneği kapsamında yüzde 10 oranında satış yapıldı.
 
Söz konusu kampanya kapsamında Türkiye'de ilk defa  240 ay yani 20 yıl vadeli konut satışı yapılırken kampanya kapsamında yüzde 20 olan peşinat oanı da yüzde 5'e kadar düşürüldü.
21-11-2012
Bu haber toplam 3744 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?