En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 29.03.2015 01:50
Electro World Ürünler

Electro World Ürünler

 Uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, kısa bir süre önce açtığı Bursa ve Konya mağazalarının ardından şimdi İstanbul'da.Electro World teknoloji Ürünleri satıyor.

 Avrupa'nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc'nin (DSGi) markası olan Electro World, Türkiye'de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile hizmet veriyor. Electro World ile elektronik mağazacılık alanında uygun fiyat, geniş ürün gamı ve Electro World'ü elektronik mağazacılığında benzersiz kılan tüketici yaklaşımı ile Türk tüketicileri de tanışma fırsatı buluyor. Kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunan Electro World'ün standart anlayışın dışına çıkılarak tasarlanan mağazalarında aranan her ürüne kolayca ulaşılıyor. Tüketici gereksinim duyduğu her türlü bilgiyi doğru ve sağlıklı biçimde eğitimli satış danışmanlarımızdan edinebiliyor. Electro World'ün bağlı olduğu, Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc (DSGi), 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1200'ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi'ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda'da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye'de Electro World, İskandinavya'da Elkjøp, İtalya'da UniEuro, Yunanistan'da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç'te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor. Grup satışlarını son bir yılda yüzde 14 oranında arttırarak yıllık cirosunu 16.4 milyar USD'ye yükselten DSGi, aynı dönem içerisinde grup karlılığını da 610 milyon USD olarak gerçekleştirdi.

Electro World Ürün Kataoğu için Aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

www.electroworld.com.tr/UrunBrosuru2.htm

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ağaoğlu My World Europe'a Uluslararası Kentsel Tasarım Ödülü


Ağaoğlu'nun Başakşehir Ayazma'da gecekondu önleme bölgesinde, kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği Ağaoğlu My World Europe projesi Ideal Standard International Holding’in Kentsel Tasarım Ödülü'ne layık görüldü..

 

Gecekondu önleme bölgesinde Ağaoğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Ağaoğlu My World Europe, merkezi Brüksel’de bulunan Ideal Standard International Holding’in Kentsel Tasarım Ödülü'ne layık görüldü.
 
Ödül şirketin Dünya Başkanı David Hamill tarafından verilirken, ödülü Ağaoğlu Şirketler Grubu adına Projeler Koordinatörü Murad Acar aldı. Acar, Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeli ile geliştirdikleri My World Europe projesinin  3 bin 50 konuttan meydana geldiğini, projenin mimari tasarımının ise Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesindeki mimarlar grubu tarafındanyapıldığını söyledi.
 
200 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Ağaoğlu My World Europe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire alternatiflerinin yanı sıra açık-kapalı yüzme havuzları, golf alanı, fitness merkezi, sauna, sinema, spa alanı, otoparklar, çocuk oyun alanları, Fin hamamı, Türk hamamı, tenis kortu, market, kuaför, futbol sahası, kafe de bulunuyor.
23-12-2009
Bu haber toplam 64971 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?