En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.04.2018 23:29
Electro World Ürünler

Electro World Ürünler

 Uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, kısa bir süre önce açtığı Bursa ve Konya mağazalarının ardından şimdi İstanbul'da.Electro World teknoloji Ürünleri satıyor.

 Avrupa'nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc'nin (DSGi) markası olan Electro World, Türkiye'de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile hizmet veriyor. Electro World ile elektronik mağazacılık alanında uygun fiyat, geniş ürün gamı ve Electro World'ü elektronik mağazacılığında benzersiz kılan tüketici yaklaşımı ile Türk tüketicileri de tanışma fırsatı buluyor. Kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunan Electro World'ün standart anlayışın dışına çıkılarak tasarlanan mağazalarında aranan her ürüne kolayca ulaşılıyor. Tüketici gereksinim duyduğu her türlü bilgiyi doğru ve sağlıklı biçimde eğitimli satış danışmanlarımızdan edinebiliyor. Electro World'ün bağlı olduğu, Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc (DSGi), 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1200'ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi'ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda'da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye'de Electro World, İskandinavya'da Elkjøp, İtalya'da UniEuro, Yunanistan'da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç'te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor. Grup satışlarını son bir yılda yüzde 14 oranında arttırarak yıllık cirosunu 16.4 milyar USD'ye yükselten DSGi, aynı dönem içerisinde grup karlılığını da 610 milyon USD olarak gerçekleştirdi.

Electro World Ürün Kataoğu için Aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

www.electroworld.com.tr/UrunBrosuru2.htm


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tema İstanbul'un Fiyatları Tema World İle Yükselecek


Hemen yanında 480 bin metrekarelik alan üzerinde Tema World isimli eğlence parkının inşa edileceği Tema İstanbul'un yüzde 20 prim yapması bekleniyor.

 

Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii -  Kantur-Akdaş ortaklığı tarafından İstanbul Halkalı Atakent'de  hayata geçirilen Tema İstanbul projesinin hemen yanında, 480 bin metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan temalı eğlence parkı Tema World'de çalışmalar başladı.
 
2018 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanan Tema World projesi sayesinde fiyatlarının artması beklenen Tema İstanbul projesinde yer alan 3 bin 531 daire oturuma hazır durumda olup projede yaşam geçtiğimiz Temmuz ayında başladı. 2 bin 500 kişinin yaşadığı Tema istanbul'da özel olarak tasarlanan ve rezerv edilen konum olarak avantajlı son kalan daireler de satıoşa sunuldu.
 
Ortalama 5500 TL’lik metrekare fiyatla satılmakta olan Tema İstanbul'un son dairelerinde tapu devrine kadar her şey fiyata dahil. Ayrıca Tema World'ün hayata geçirilmesinin ardından Tema İstanbul'da fiyatların  yüzde 20 artması bekleniyor.
23-12-2009
Bu haber toplam 65034 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?