En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 01.02.2015 18:39
Electro World Ürünler

Electro World Ürünler

 Uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, kısa bir süre önce açtığı Bursa ve Konya mağazalarının ardından şimdi İstanbul'da.Electro World teknoloji Ürünleri satıyor.

 Avrupa'nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc'nin (DSGi) markası olan Electro World, Türkiye'de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile hizmet veriyor. Electro World ile elektronik mağazacılık alanında uygun fiyat, geniş ürün gamı ve Electro World'ü elektronik mağazacılığında benzersiz kılan tüketici yaklaşımı ile Türk tüketicileri de tanışma fırsatı buluyor. Kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunan Electro World'ün standart anlayışın dışına çıkılarak tasarlanan mağazalarında aranan her ürüne kolayca ulaşılıyor. Tüketici gereksinim duyduğu her türlü bilgiyi doğru ve sağlıklı biçimde eğitimli satış danışmanlarımızdan edinebiliyor. Electro World'ün bağlı olduğu, Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc (DSGi), 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1200'ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi'ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda'da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye'de Electro World, İskandinavya'da Elkjøp, İtalya'da UniEuro, Yunanistan'da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç'te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor. Grup satışlarını son bir yılda yüzde 14 oranında arttırarak yıllık cirosunu 16.4 milyar USD'ye yükselten DSGi, aynı dönem içerisinde grup karlılığını da 610 milyon USD olarak gerçekleştirdi.

Electro World Ürün Kataoğu için Aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

www.electroworld.com.tr/UrunBrosuru2.htm

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Alara My World'de 3+1 Ev 200 Bin Lira


Öztaş Limited tarafından Adana Yumurtalık'ta konumlandırılan Alara My World projesinde 556 konut yer almakta olup fiyatları ise 120 bin liradan başlıyor..

 

Adana - Yumurtalık'ta Öztaş Limited imzasıyla hayata geçirilmekte olan Alara My World projesi 24 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen  556 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sıralandığı projede açık-kapalı otopark alanları, kadın/erkek ayrı Türk hamamı, açık ve yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, kadın/erkek ayrı sauna, bilardo, her blokta biri yük asansörü olmak üzere toplam 4 adet asansör de yer alıyor.
 
Alara My World Fiyat Listesi
89 metrekare alanlı 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 120 bin liradan,
134 metrekare alanlı 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 160 bin liradan,
172 metrekare alanlı 3 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 200 bin liradan başlangıç gösteriyor. 
 
Alara My World Teslim Tarihi
15 ve 16 katlı bloklardan oluşan Alara My World'de teslim sürecinin Temmuz 2016 tarihinde başlaması planlanıyor.
 
 
 
23-12-2009
Bu haber toplam 64971 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?