En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 14:32
Dünya Kadınları Carrefour Ankara Avm'de Buluştu

Dünya Kadınları Carrefour Ankara Avm'de Buluştu

Alışverişi eğlenceye dönüştüren Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral’ın eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Alışverişi eğlenceye dönüştüren Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral’ın eserlerine ev sahipliği yapıyor. “Coşkun Aral’ın Gözünden Dünya Kadınları” isimli fotoğraf sergisi, yıl sonuna kadar ziyaretçiler tarafından gezilecek.

Sri Lanka’da tarlalarda, Çad’da çölün ortasında, Güney Afrika’da çaresizliğin pençesinde ve Hindistan’da geleneklerin ortasında yakaladığı kadın resimlerini çeken Coşkun Aral, 15 ülkeden farklı portreleri sanatseverlerle buluşturuyor. Coşkun Aral’ın Carrefour Ankara AVM’de sergilenen eserleri, 15 ülke gezilerek elde edildi.

Sergide, Güney Afrika, Hindistan, Tibet, Lübnan, Tayland, Kafiristan, Kırım, Endonezya, Sri Lanka, Çad, Bolivya ve Burma gibi ülkelerden kadın resimleri yer alıyor.

Carrefour Ankara AVM, dünyanın uzak köşelerinde kadın portrelerini görmek isteyen ziyaretçilerini yıl sonuna kadar bekliyor.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Pepee Carrefour Bursa’da


Pepee'nin Dünyası 28-29 Ocak tarihlerinde Carrefour Bursa'da minik hayranları ile buluşacak

 

 
Düşyeri'nin 3-6 yaş grubu çocuklar için özel olarak tasarladığı ve kendi yaş grubunun fenomeni olan Pepee karakteri, İstanbul’dan sonra Bursalı çocuklarla buluşacak. Pepee ve Pepee'nin dünyası, 28-29 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri Carrefour Bursa’da birbirinden eğlenceli aktiviteler ile çocuklara unutulmaz zamanlar yaşatacak...
 
Çocukların 3,5 yıldır “TRT Çocuk” ekranlarında hayranlıkla izlediği ilk Türk çizgi film karakteri Pepee, İstanbul’dan sonra şimdi de Carrefour Bursa’da çocuklara unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak. 28-29 Ocak Cumartesi-Pazar günleri 12:00-19:00 saatleri arasında, 10 kişilik özel Düşyeri aktivite ekibinin görev aldığı Pepee etkinliğinde çocuklar Pepee ile şarkılar söyleyip, halk oyunları ile dans edecekler. İmza saatinde Pepee çocuklar için anı kartlarını imzalayacak.
 
 
Çocuklar ayrıca hayran oldukları Pepee maskotu ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışacaklar. Etkinlikte bir araya gelecek çocuklar Pepee, annesi, babası, nenesi, dedesi, teyze kızı Şila, minik kız kardeşi Bebee ve Zulu (zürafa) karakterleri eşliğinde çeşitli animasyon ve eğlenceli aktivitelere katılacaklar.
 
Hafta içinde, 23-27 Ocak tarihleri arasında, Carrefour Bursa’da alışveriş merkezini ziyaret eden çocuklar ise 12:00-18:00 saatleri arasında, Carrefour tarafından etkinlik alanında organize edilen etkinliklere katılabilecekler. Etkinliklerde çocuklar Pepee görselli yapboz ve kart oyunları oynayacak, Pepee maskesi takıp, boyama ve boyama kitabı atölye çalışmalarına katılabilecekler.
 
Milli Çizgi Film Karakterimiz Pepee
4 yaşında bir erkek çocuk olan Pepee’nin çok sevilen ve büyük ilgi ile izlenen çizgi filmleri, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından üretilerek, 3,5 yıldır TRT Çocuk ekranlarından çocuklara ulaşıyor. 3-6 yaş grubu çocukların fenomeni haline gelen Pepee çizgi filmleri, Türkiye’nin önde gelen genç akademisyenlerinden danışmanlık alınarak oluşturuluyor. Eğitici değeri üzerine titiz bir çalışma yürütülen Pepee çizgi filmlerinde Türk aile yaşamından örnekler sunuluyor. 
 
Carrefour Bursa Pepee etkinlik programı:
 
28-29 Ocak (Hafta sonu) 12:00-19:00 (PEPEE’NİN DÜNYASI’nda tüm karakterler ile buluşma)
23-27 Ocak (Hafta içi) 12:00-18:00 (Etkinlik alanında boyama, yapboz ve kart oyunları oynama)
02-11-2010
Bu haber toplam 7518 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?