En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 17:25
DenizBank ve Beyazıt Öztürk İzmirli Emlakçılarla Buluştu

DenizBank ve Beyazıt Öztürk İzmirli Emlakçılarla Buluştu

Bankanın marka yüzü Beyazıt Öztürk, DenizBank ve İZEKO işbirliğinde düzenlenen gecede İzmirli emlakçılara unutulmaz anlar yaşattı

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan ve bu paralelde yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank; emlak ofisi sahipleri ve gayrimenkul danışmanları için geliştirdiği yeni çözümleri anlatmak üzere İzmir’e çıkarma yaptı. İzmirli emlakçılarla bir araya gelen DenizBank yetkilileri, bankanın mortgage konusunda yaptıklarını anlattı. 17 Ocak 2011 Pazartesi akşamı, DenizBank ve İZEKO (İzmir Emlak Komisyoncuları Odası) işbirliğinde düzenlenen gecede DenizBank’ın marka yüzü Beyazıt Öztürk de sahne aldı ve Beyaz Show ile İzmirli emlakçılara unutulmaz anlar yaşattı. Swiss Otel’de düzenlenen geceye DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş de katıldı.

Emlakçıları bekleyen avantajlar

DenizBank’ın emlak sektörü için pazara sunduğu ve emlakçılara büyük avantajlar getiren birçok çözümü bulunuyor. Özel Emlakçı Paketi ile birlikte indirimli faiz oranlarıyla ihtiyaç ve konut kredileri de sunuluyor. Özel faiz oranlarıyla, acil nakit ihtiyacına anında çözüm sağlayan “Kurtaran Hesap” da sunulan bir başka avantajı oluşturuyor. Ayrıca DenizBank’ın Afili Bankacılık müşteri grupları arasında yer alan emlak ofisleri, gayrimenkul danışmanları ve aillerine ayrıcalıklı hissetme imkânı sağlıyor.

Kişiye özel bireysel danışmanlık hizmeti, şubede işlemlerde öncelik sırası, yatırım, kredi, mevduat ve sigorta ürünlerinde ayrıcalıklı fiyatlamalar, mortgage kredilerinde Afili’ye özel 25 yıla varan vadelerle en uzun vadeli kredi imkânı, yatırım ürünlerinde özel faiz oranları ve ücretsiz ya da indirimli bankacılık işlemleri gibi ayrıcalıklı hizmetler Afili Bankacılık müşterilerine özel sunuluyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Denizbank Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 0,89'a İndirdi


Konut kredisi faiz oranlarını indiren bankaların arasında katılan Denizbank, faizleri 2 yıla kadar yüzde 0,89'a çekti..

 

İstanbul'da katıldığı bir toplantıda konut kredisi faiz oranlarına ilişkin bir açıklamada bulunan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş bu sabah itibariyle konut kredisi faiz oranlarını 2 yıla kadar yüzde 0.89, 5 yıla kadar yüzde 0.99 olarak güncellediklerini belirtti.
 
Ateş açıklamasında, konut finansmanında faizi iki yıla kadar vadede yüzde 1.14 oranından yüzde 0.89 oranına çektiklerini, beş yıla kadar vadede ise faizin yüzde 1.14'ten yüzde 0.99'a düştüğünü ifade etti.
 
Öte yandan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,99'a indirirdiğini duyururken Ziraat Bankası ise faiz oranlarını yüzde 0,82'ye kadar düşürdüğünü açıkladı.
21-01-2011
Bu haber toplam 5250 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?