En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 22.02.2018 13:00
DeFacto Eskişehir'deki İkinci Mağazasını Açtı

DeFacto Eskişehir'deki İkinci Mağazasını Açtı

DeFacto, Eskişehir Espark AVM’den sonra ikinci dev mağazasını Eskişehir’in en işlek yeri 2 Eylül Caddesi’nde açtı.

DeFacto, Eskişehir Espark AVM’den sonra ikinci dev mağazasını Eskişehir’in en işlek yeri 2 Eylül Caddesi’nde açtı. Marka, açılış günü mağazaya eski jean’i ile gelen ilk 100 kişiye bedava Dechino pantolon vererek, Eskişehirlilere sürpriz bir karşılama yaptı

Bölgede gelişen ekonomi, hazır giyim alanında gelen yoğun talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde Eskişehir’de ikinci mağazasını açma kararı alan DeFacto, Türkiye’deki hızlı mağazalaşma politikasını yurt içinde sürdürmeye devam ediyor. Türkiye genelindeki 91’inci mağazasını Eskişehir’in en işlek yeri olan 2 Eylül Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde açan marka, özgün çizgisini Espark AVM’den sonra ikinci kez Eskişehirlilerin beğenisine sundu.

Defacto, açılış günü mağazaya eski jean’i ile gelen ilk 100 kişiye bedava Dechino pantolon verdi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Defacto Bayilik Şartları


Defacto'da bayilik almanın şartları nelerdir ve ne gereklidir.
Defacto Bayilik
 
Akdeniz modasının öncü markası DeFacto; 2003 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. 2004 yılında Alman bir grup işe çalışarak ” mağazacılık” deneyimlerine başlayan, Türkiye’de “Akdeniz” modası denildiğinde ilk akla gelen marka olmayı başaran DeFacto bugün; Türkiye genelinde 103 DeFacto shop mağazası, 400 e yakın seçkin corner bayisi, yurtdışında 4 shop mağazası ve 63 corner bayisi ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline geldi.
01-02-2011
Bu haber toplam 21099 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?