En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 09:38
Çimento Sektöründen 15 Temmuz Kampanyasına 15 Milyon TL Destek

Çimento Sektöründen 15 Temmuz Kampanyasına 15 Milyon TL Destek

Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası (ÇEİS) ve Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB), 15 Temmuz Kampanyası'na 15 milyon liralık destek verdi..

 

Türkiye'de 65 kuruluşu temsil eden Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası (ÇEİS) ve Türkiye'de 66 kuruluşu temsil eden Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB),  15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşların ailelerine ve yaralı vatandaşlara destek olmak için bağış toplanan 15 Temmuz Kampanyası'na 15 milyon TL’lik destek verdi.
 
30 Eylül 2016 tarihinde Başbakan Binalı Yıldırım'ı resmi konutunda ziyaret eden Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası Başkan Yardımcısı Cem Sak ve Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Tüzün, 15 Temmuz sonrasında oluşturulan dayanışma fonuna çimento sektrü olarak 15 milyon liralık bağışta bulundu.
 
Her birey ve her kuruluşa büyük sorumluluk düşen bu günlerde çimento sektörü olarak Türkiye ekonomsinin daha da güçlendirilmesi için Dayanışma Fonu'na bağışta bulunduklaırnı açıklana Tüzün ve Sak,  sektör üyelerinin üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını da belirtti.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi Yüzde 8,97 Arttı


REIDIN Emlak Endeksinin şubat ayı sonuçlarına göre, geçtiğimiz ay Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi yüzde 8,97 oranında arttı..

 

 
Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre bankanın desteğiyle hazırlanan, 68 il, 242 ilçe ve bin 202 mahalleyi kapsayan REIDIN Emlak Endeksinin şubat ayı sonuçlarına göre Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi, aylık bazdfa yüzde 1,10 oranında, yıllık bazda ise yüzde 8,97 oranında artış kaydetti.
 
Şubat ayında knut satış fiyatlarının en çok yükseldiği kent Denizli olurken Denizli'de metrekare başına konut satış fiyatları yüzde 2,09 arttı. Söz konusu dönemde satılık konut fiyatlarının en fazla azaldığı kent ise yüzde 0,73 ile Yalova oldu.
 
Türkiye Kiralık Konut Fiyat Endeksi ise Şubat ayında bir önceki aya göre  yüzde 0,10 artarken, bir önceki yıla göre yüzde 5 yükseldi. Söz konusu dönemde  metrekare başına konut kira değerinin en çok arttığı kent  yüzde 2,01 oranı iel Aydın olurken  konut kira değerlerinin en çok azaldığı kent ise yüzde 2 ile Afyonkarahisar oldu.
 
 
01-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?