En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 18:34
Çevre Temizlik Beyanname Formu

Çevre Temizlik Beyanname Formu

Çevre Temizlik Beyanname Formu Dosyası

Çevre Temizlik Beyanname Formu İndirmek için Tıklayın


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi Uygulaması Mart'ta Başlıyor


Maliye Bakanı Ağbal, 4 yıldır uygulamada olan Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi'nde kapsamın genişletildiğini belirterek güncellenmiş sistemin Mart ayında uygulamaya alınacağını açıkladı..

 

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 4 yıldır uygulanan ‘Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi’nde kapsamın genişletildiğini, bundan sonra mükelleflerin  kira gelirinin yanı sıra ücret, menkul sermaye iradı ile diğer kazanç ve iratları için de internet üzerinden kendileri için hazırlanan beyannameyi onaylayarak, işlemlerini yapabileceklerini söyledi.
 
Bu kapsamda oluşturulan ve 1,5 milyon vatandaşı ilgilendiren Hazır Beyan Sistemi’nin Mart ayı itibarıyla uygulanmaya başlanacağını da belirten Bakan Ağbal, yeni sistem sayesinde vergi hesaplamalarının otomatik olarak gerçekleştirileceğini, ayrıca sistemden yurtdışında ikamet eden vatandaşların da faydalanabileceğini söyledi.
 
1 Mart'ta uygulamaya alınacak olan yeni sistem sayesinde vatandaşların vergi dairesine veya mali müşavir, muhasebeci gibi bir uzmana ihtiyaç duymadan, sadece internete girerek vergilerine ilişkin beyanname verebileceğini ayrıca kredi kartı ile yine internet üzerinden vergi ödeyebieceğini söyledi.
 
Bakan Ağbal, mükelleflerin beyannamelerini 1-25 Mart 2016 arasında verebileceğini de sözlerine ekledi.
14-10-2010
Bu haber toplam 25677 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?